První dojmy F3
Úterý, 10. březen 2015
 Mám tu možnost jako jeden z prvních poznat rozdíl mezi Garmin Fenix 2 a nově příchozí novinku Fenix 3. Neměl jsem zatím možnost se plně seznámit s novinkou, ale to určitě co nejdříve udělám. Hodinky jsem si vyzvedl a jen rychle jsem si spároval hrudní pás a rychle vyrazil na kolo. To, že jsem si nevšiml a rychle klikl, že se mi místo km/h ukazovali míle, jsem rychle pochopil a upaloval rychle ukrojit 20 kilometrovou porci (navíc nebyl čas). První dojmy? Zatím jedině pozitivní. Rozdíl mezi F2 a F3?
Celý článek...
 
Salzka je nej
Pátek, 20. únor 2015
 Další díl rozhovorů je s Hanysem, který je v Goofy rok a svoje působení si nemůže vynachválit. Již prvním rok v sobě našel soutěživot motivaci překonávat sám sebe a i se hecovat s kámošema. V letošním roce jak to vypadá jeho entuziasmus ho neopouští a ba naopak sílí. Věříme, že jeho výkony budou i nadále pro něj velkou motivací pokračovat v nastaveném úsilí a jeho růst se projeví i ve výsledkových listin závodů, kterých se zúčastní. My můžen jen přidat. Hanys vydrž, postupně přidávej a ono se to časem dostaví.
1.    Můžeš rekapitulovat loňský rok?
V roce 2014 jsem kolu, řekl bych, bezhlavě propadl. A co víc, našel jsem v něm spoustu přátel a hlavně GOOFÁKŮ.
Celý článek...
 
Kniha návštěv
Úterý, 17. únor 2015
 Vaše názory nás zajímají. Možná při záplavě fotografii a reportů z našich akcí, jste si nevšimli, že máme na našich stránkách i návštěvní knihu, kde budeme rádi, když nám zanecháte vaše postřehy či dotazy. Pokusíme se vám na ně případně odpovědět či jen budeme rádi, že jste nás navštívili. Děkujeme a přejeme příjemné prohlížení fotogalerií a čtení reportů. Zprávy můžete zanechat ZDE
 
Pod 15 letos nejdu
Úterý, 17. únor 2015
 Rok 2014 je úspěšně za námi. Nový rok je ve znamení velkého nájezdu některých Goofáků a proto se pokusíme v seriálu rozhovorů pokračovat i v tomto roce. Prví, kdo nám odpověděl, je Palin , který letos hlásí druhý útok na pokoření královské tratě na Sazkammergut Trophy. Budeme ho určitě nejen my sledovat. Zde jsou jeho krátké odpovědi v krátkém dotazníčku.
1. Můžeš rekapitulovat loňský rok?
Rok 2014 byl pro mě prvním opravdovým cyklistickým.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 24 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter