9.8. Pálavský Krpál aneb OKI-ho premiéra
Čtvrtek, 14. srpen 2014
 Když jsme v pátek večer přijeli do Pohořelic a dokupovali zásoby na sobotní po-závodní posezení u grilu. Nepřipouštěl jsem si ještě, že bychom tyto zásoby chtěli opravdu spotřebovávat už v pátek. Nicméně žízeň po dlouhé několikahodinové cestě byla řádná a tak jsem neodmítl a první vychlazené pivečko ve mně zmizelo raz-dva. Bohužel mi zachutnalo, a protože jsme byli na Moravě u Petřiných rodičů, kteří jsou neskutečně pohostinní, nebudu zastírat, že nezůstalo pouze u tohoto jednoho pivka. Kolem půlnoci jsme postupně ulehli a těšili se na další sobotní zážitek.
Snad už v šest ráno byla na terase připravená bohatá snídaně ve formě švédských stolů se třemi druhy výborných domácích pomazánek. Postupně jsme posedali kolem stolu a hodovali v pohodě, vždyť závod startoval až v 11 hodin dopoledne. Času bylo pořád dost a dost.
Celý článek...
 
Report z Tuatary...
Úterý, 29. červenec 2014
 Nejkrásnější a zároveň nejtěžší trať, kterou jsem, kdy jel....Sjezdy jsem jezdil všechny, ač mnozí tlačili a mnozí si přede mnou ustlali...výjezdy se až na jeden, po noční přeháňce kluzké kameny, daly jezdit všechny. Ale bylo úplně jedno, jestli jdeš, nebo jedeš, na rychlost to nemělo vliv. Když říkám daly jezdit, to neznamená, že já je jezdil všechny....taky jsem si pěkně zatlačil, ale jen díky nedostatečné výkonnosti a v rámci šetření sil. Všichni totiž strašili, že se musí začínat fakt pomalu a nikam se nehnat. Ač jsme asi většina, jeli dlouho se zataženou ruční brzdou, do 30. km jsem jel o druhé místo v kategorii. A pak přišel defekt. Jediné co jsem měl u sebe, byla 9cm minipumpička, takže jsem jen onanisticky pumpoval a pumpoval a pumpoval a znovu pumpoval a do toho všeho navíc ještě pumpoval. A taky nadával.
Celý článek...
 
Dojel jsem…
Pátek, 18. červenec 2014
 Je tomu přesně rok, když jsme se domlouvali, že bychom jako Goofáci mohli někam vyrazit společně na maraton do zahraničí. Slovo dalo slovo a ukázalo se , že když už tak pojedeme Salzkamergut Trophy. Ideální trať se mi zdála 119 km, ale po rozhovoru s Danem, že přeci, když už jedeme do Alp tak si užijeme nejdelší královskou 211 km. Já mám rád výzvy a kývl jsem na to. Hned jsem si zaplatil startovné, aby mě nic už nemohlo odradit od zdolání svého cíle pro rok 2014. Teprve pak jsem si zjišťoval podrobnosti o závodě. Jak pozdě Wink. Informace co se ke mně dostali, že jsou to šotolinové výjezdy, sjezdy a jeden výšlap na Salzberg a před cílem horší sjezd a jinak nic. Technicky nic náročného. Počasí, že je tam zrádné a jednou dokonce kvůli sněhu museli na 100 km zrušit závod. No co tedy vím, že musím najet co nejvíce na vytrvalost abych to vydržel a tak jsem se snažil, co čas dovolil. Díky rodině, že mě dovolili i na sedm hodin se jet projet atd.
Celý článek...
 
Salzkammergut Trophy 12.7 výsledky
Pondělí, 14. červenec 2014
 Pro rok 2014 jsme si dali výzvu objet legendární závod v Rakousku a to hned dlouhou trať, s kterou nikdo doposud neměl žádnou zkušenost. Věděli jsme, že je to krásný závod, který je těžký i za krásného počasí, ale to jsme bohužel neměli a tak hned při naší první účasti, jsme si užili deště. Start dlouhé a kratší 119,5km byl zahalen v mlhovém dešťovém oparu. Nakonec jsme se postavili na start úplně všichni a užili jsme si krásný den v rakouských Alpách. Myslíme, že nikdo nakonec své účasti nelitoval. Nakonec ani ti co nestihli limit, to berou jako výzvu pro další rok. Všem ještě neuschly krásné nové dresy a už jsme plni odhodlání se postavit příští rok na start a to s ještě větší účastí než tento rok. Kdo jakou trať se ukáže, až jak se nám bude dařit najíždět nějaké ty kilometry a někteří už teď hlásí, že vystupují z kategorie Tiráků 100kg a více. Jak se nám to podaří či nepodaří, si musíme počkat celý rok. Gratulace Goofákům za účast. Ostatní zkuste se přidat, trať si najde každý k sobě od 22km až po bájnou „dvěstějedenáctku“ s výšlapem na Salzberg.  
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 33 - 40 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter