Víkendové výsledky 14.6
Pondělí, 23. červen 2014
 Víkend před časovkou jsme se postavili na start dvou závodů. Hana Staňková a Zdenka Havlová běželi ultra maraton Horské výzvy na Božím Daru. 65km uběhli za 11:42:35, když z prvního místa ve své kategorii zabloudili a po 7km se vrátili na trať a cíl proťali na krásném třetím místě. Další jeli Kopřivnického Drtiče a projížďku dojeli všichni, jen Honza Lichý měl technické problémy tak velké, že ho musel dojet po silnici. Radek Bonk s Pavlem Staňkem dojeli na 19.-20. místě a Pavel Havlík a Petr Palinčák dojeli 209.-210. místě a Honza je veden na 660. místě po tom co neprojel všechny kontroly.
Celý článek...

Víkendové výsledky 7.6.
Úterý, 10. červen 2014
 O víkendu, kdy nám léto konečně ukázalo svoji pravou tvář, se dva naši borci postavili na start závodů. Petr Paličák jel Slezská Harta CROSS BOAR MTB 65km a nová tvář Goofy Jan Jiříček se statečně popral na XC Březovský bike. Palin za sebou nechal borce, kterým se loni jen chvilku díval při závodech na záda, tedy je vidět forma graduje před Salzkou. Honza vletěl do terénu s vervou sobě vlastní a nikoho nenechal na pochybách, že pro Goofy to bude posila a do cíle se dostal na krásném třetím místě. Goofy dresy tedy byly vidět a to velmi obstojně. Všem Gratulujeme

A přece jsem Král
Neděle, 08. červen 2014
 Je to vlastně skoro rok, kdy jsem dál slib, že přijedu na Krále. Někdo by si řekl: A co jako??? No to jsem netušil jak mi to změní život. Pozn.: To jsem ještě nevěděl o Salzce.
Takže cíl zněl - kila dolů. Ha, ale jak na to?? Už vím o Salzce. Další motivace, ale ..., pořád nevím jak na to. Štěstí je, že hlavní týmový motivátor v tom má jasno a následně i já. Deset kilo dolů. Jenže úmluva s Rastym byla jen 5.ti kil. Uznávám, že těch 10kg by bylo lepších. Takže trénink, trénink a stále tak dokola s tolik potřebným hecováním od kamarádů.

Výsledky Krále Šumavy 31.5.
Úterý, 03. červen 2014
 Rekordní účast Goofáků na startu Krále Šumavy, se promítla i do výsledků, kde jsme určitě ostudu neudělali. Počasí vyšlo na jedničku, mohli jsme startovat v krátkém. Bahno bylo, ale zdaleko ho nebylo tolik jako na loňském závodě. Queeni byli jako již tradičně famózní, sice letos jsme si z tomboly nic nepřivezli, ale to nám vůbec nevadilo. Plno z nás má vyjetou první vlnu pro příští rok a tak věříme, že pojedeme zasem že se přidají i další Goofáci.