Mistrák Tiráků na Pálavě
Čtvrtek, 03. duben 2014
 Haló, haló. Kolo volá, sedni na to. A co se stalo? Kolo se mi polámalo. Jaké kolo? Favoritka, přeletěl jsem přes řídítka. Co jste dělal? Blbnul jsem, do příkopu zahnul jsem. Proč jste zahnul? Pršelo a kolo mi ujelo. Kolik mrtvých? Všichni živí, zastavil jsem o kopřivy. Jak hlásá Jaromír Nohavice jedné ze své básni. I my jo poslechli a na kolo nasedli, ale kopřivy už máme dávno za sebou a tak můžeme vstoupit do cyklistické závodní sezóny. A kdo že to? No přeci Palin a Hanys na Bolatické 30 . Třeba se na ně dojede Nohavica podívat na favoritce. No a kdeže bude mistrák? To na Pálavě. Každý by si řekl, že v kraji vína se snad ani nedá pořádat cyklistický závod, ale jak je vidlo jde. Cyklomaraton Tour pořádá závod Okolo Pálavy .
Celý článek...
 
Nový prvek v Goofy - jezdíme
Středa, 19. březen 2014
 Dá se říci, že letošní zima celkem i přála cyklistům. Místo mučení doma na rotopedu se dalo i vyjet ven a najíždět první kilometry o mnoho dříve než tomu bylo v minulých zimách. Je i pravdou, že na pár výjimek jsme Goofáci byli jak medvědi co v zimě spí a až léto v nás probudilo chuť na kolo no a některé to i zas táhlo zpět do nor a čekali asi na ještě lepší počasí Wink. A ejhle letos, kdy se prozatím pár jedinců přihlásilo na výzvu Salzky (prostě vyjet musí Wink). Dát z „voleje“ 211km asi nejde? Co, že je to nové?
Celý článek...
 
Oddaný fanda cyklistiky
Pátek, 07. březen 2014
 Stal se z něj přes noc veliký fanoušek cyklistiky. Tím, že zná i plno Goofáků tak setkání s ním je vždy velké povídání o cyklistice jak profesionální tak i o té naší. Velkým jeho kamarádem je Zdeněk Dryák a tak nebylo daleko k jejich hecování, kdo ujede na rok více km. Jestli Pavel na trenažeru snad i postupně na handbiku a nebo Zdeněk. Pak přišla žádost, jestli bychom Pavlovi neudělali i kolonku v naší tabulce km. Samozřejmě jsme vyhověli a máme tu i rozhovor s ním. Věříme, že i my Goofáci něco vymyslíme a pomůžeme Čájovi k vysněnému handbiku.
Celý článek...
 
Termíny 2014
Úterý, 25. únor 2014
 Pro všechny co se hodlají letos zúčastnit. Jsou tu naše termíny. Časovka na Praděd se pojede 21. června a Xterra Goofy na západě se pojede o týden později a to 27. června. Prosíme rezervujte si tyto termíny, ať vás zas nemrzí, že jste se někde nemohli objevit. Wink
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 64 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter