I my máme Dina
Čtvrtek, 23. leden 2014
 Další rozhovor povedeme s novým členem co rozšiřuje opavskou větev. Věříme, že se mezi náma brzo objeví na našem společném startu.
1.    Představ sám sebe?
Jmenuji se Michal Rezner, slyším na přezdívku Dino. Je mi 37 let, jsem z Opavy a doma mám kromě své tolerantní ženy taky 2 letou dcerku a 4 měsíčního syna.
Celý článek...
 
Poprvé za GOOFY (CYKLOMARATON Winter Hradec Králové 40km)
Pondělí, 20. leden 2014

Nápad na uskutečnění tohoto závodu se zrodil v hlavách Ice a Palina už v době, kdy jsem ještě nebyl členem…. Tito dva mě za jeden ,,online“ večer tak nahlodali, že mi to nedalo. Přihlásil jsem se samozřejmě hned večer, protože když už jsme něco takového chtěli realizovat, je přece třeba tomu dát co nejdřív nějakou reálnou podobu. Už druhý den jsem se probouzel s pocitem, že to asi nebyl úplně nejlepší nápad, přece jenom termín cyklistického závodu v lednu….. Ale už se stalo. A přece když už jsem dal slovo, musím jet. Čas utekl, ani nevím jak, a byla sobota 18. ledna 6:20 ráno a společně s Palinem jsme nasedali do auta a vyráželi směr Hradec Králové.

Celý článek...
 
Goofy dobývá Prahu
Středa, 15. leden 2014
 Praha pociťuje věhlas našeho Goofy teamu a tak není divu, že se hlásí raději k nám než k týmům, které svoji spádovostí spadají pod matičku Prahu. Představujeme vám budoucí manželský pár, kde se termín svatby kryje s naší časovkou a tak už jako manželé přijedou na triatlon. Zápisné tedy bude o to hezčí. Věříme, že se i přes přípravy svatby, dobře potrénují a budou čeřit výsledkové vody na závodech co se přihlásí. Jen do teď namátkou Král Śumavy a Pálavský cyklomaraton, kde Michal bude atakovat bednu skoro pro Goofy šitou kategorii TIRáků.
Celý článek...
 
V dobré společnosti
Pátek, 10. leden 2014
 Je nám ctí vám sdělit, že se nám podařilo domluvit spolupráci se třemi špičkovými cyklisty, kteří se rádi poděli o své zkušenosti a pocity ze závodů či pomůžou radou jak s minima i třeba vytěžit maximum. Věříme, že nám všem to pomůže sebrat motivaci, sednout častěji na kolo a užívat si to čím dál víc. Dnes jen lehké představení všech, kdo nám jednou za měsíc odpoví na pár otázek a určitě se k podrobnějšímu představení ještě dostaneme.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 65 - 72 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter