Zimu proběhám
Úterý, 17. prosinec 2013

 Zima je teprve na začátku a bude dlouhá. A pro to tu je čas dlouhých večerů a i bude čas pročítat naše stránky a tak je na nás je plnit i něčím zajímavým. Mrkněte do historie i tam se dá dočíst jak jsme začínali a nebo teď něco nového ze života Kapra. Tedy člen s přezdívkou, která všem navodí příjemnou vánoční atmosféru.

1.    Je tomu více jak rok co jsi šťastným otcem, co se pro Tebe změnilo?
Je to pro mě velká změna. Cítím více zodpovědnosti a zároveň prožívám větší štěstí a dokážu se radovat z maličkostí. Všechno se doma točí kolem Marečka a hodně ztěžka koušu ten každodenní shon, neustálé skvrny na nábytku, všemožné věci všude na zemi atd. Vše je ale hned ve vteřině zapomenuto v okamžiku, kdy se na mě Mareček usměje, nebo mě obejme…. Tohle asi chápe každý otec od rodiny. 

Celý článek...
 
Jak přežít nejen zimu
Čtvrtek, 28. listopad 2013
 Den, kdy se pořádně rozední, nastane až kolem půl osmé a kolen páté odpolední už je zase tma. Na lidi to působí demotivačně až depresivně a i já nejsem výjimkou. Hledám v sobě motivaci co dělat. Musím, ale začít od začátku. Aktivní basket, kdy jsem měl 2x denně trénink, už je dávno pryč. Prodloužil jsem si aktivní kariéru o pár let, kdy jsem to zvládal už při práci, ale věk nezastavíš a i dvě následující operace kolen mi vystavila stop a už si ho můžu dopřát jen s velkou ortézou pro radost jednou za 14 dní, i když i to je diskutabilní. Co tedy dál?
Celý článek...
 
Nohy se netočí, hlava vymýšlí
Čtvrtek, 28. listopad 2013
 Venku začala psina, na kolo se krom denní jízdy do práce se moc nedostaneme. Takže více než kilometry na tachometrech hltáme očima katalogy, časopisy, stránky s cyklistickou tématikou. Ladíme vybavení, oblečení, barvičky přesně dle našeho hesla. ,, Není důležité jezdit rychle, ale dobře u toho vypadat“! Salzka 2014 je naplánována, trénink zahájen a mobilní konzultace je na denním pořádku. Díky moderní komunikační technice máme o sobě zprávy prakticky online. Jaké bylo počasí na druhém konci republiky, co, kde a jak bolelo, jelo to či nejelo.
Celý článek...
 
Teniskový mág
Čtvrtek, 17. říjen 2013
 Další tentokráte trochu rozsáhlejším článkem rozšiřujeme řadu rozhovorů s Goofákama co se přihlásili na naši výzvu v příštím roce se zúčastnit Salzkammergut Trophy. Proto jsme zpovídali Lukáše Burdu, nového člena goofy teamu. Kdo byl na letošním Pradědu, mohl se přesvědčit, že je zaníceným bikerem, který ví, o čem mluví a tak i bude moc dobře vědět jak se připravit na závod. Zde něco více o něm a pro ty co nebyli i pro ty co byli trochu zajímavého čtení.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 80 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter