Déjá vu Zelené hory 1.5
Pátek, 01. květen 2015
 Po roce se jela v chebském poháru časovka na Zelenou horu. A trošku z historie. Bismarckova věž, která byla postavena roku 1891 dřevěná vyhlídková věž. Ta vydržela pouze do roku 1907, kdy musela být pro nevyhovující stav uzavřena. V roce 1909 se rozhodl okrašlovací spolek v Chebu postavit novou rozhlednu. Projekt navrhl architekt Rolf Beier. Samotnou stavbu provedl zednický mistr Zuber. 3. října 1909 byla osmnáct metrů vysoká stavba otevřena. Pojmenována byla jako rozhledna Otto von Bismarka, která je již 22 let cílem (kus historie taky Wink).
Celý článek...
 
Víkendové výsledky 25.4
Pondělí, 27. duben 2015
 V tomto víkendu lze napsat bez nadsázky, že jsme závodili od Aše až k Tatrám. Tatry jsme vyměnili za Ostravu, ale tentokráte nás v závodech reprezentovala západní sekce, i z Jižní moravy  a i Severní morava nezahálela, ta dokonce v nejhojnějším počtu bojovala na trati Poba Biku. Můžete se podívat, jak jsme byli úspěšní a i na pár fotografií. Jak nám to na tratích slušelo. Jelikož nikde nebyla vypsaná kategorie kamioňáků a tím pádem se nám podiové umístění vyhnulo, ale i tak si myslime, že jsme Team Goofy reprezentovali velmi dobře.
Celý článek...
 
Pálavský cyklomaraton je povinnost ;)
Úterý, 21. duben 2015
 Jelikož byla loňská Pálava nezapomenutelným a našim prvním zážitkem v Goofyrodině, nemohli jsme ani letos vynechat!  Navíc máme k Pálavě podstatně osobnější vztah. Goofysvatba se uskutečnila na Svatém kopečku a náš svatební raut jsme si připomínali každým průjezdem přes Bavory. Miguel jen doufal, že nevybouchne jako při svatební noci. První průjezd tomu ovšem nenaznačoval. Bůhví jak se Miguelovi nedýchalo a stále nemohl dopnout toho buřta na S-works. Co se ovšem od loňska výrazně změnilo, byl náš materiál. Oba dva jsme na nových Superfly možná ani netušili, jaký je to rozdíl. Ačkoliv ho Miguel při druhém stoupání do Klentnice konečně urval, byl jako již tradičně sjet při posledním sjezdu. Zaplať pánbůh za poslední stoupání do vinice. Miguel chtěl zlepšit loňské páté místo v kategorii TIR a tak se za každou cenu snažil toho černého tlouštíka urvat. To se také ve zmíněném kopci podařilo. Do cíle s vypětím sil dorazil asi o dvacet vteřin před ním.
Celý článek...
 
Bolatická 30 aneb není nad to, se před startem pořádně vytočit!!
Pondělí, 13. duben 2015
 Hurá, konečně první závod roku 2015. Ukáže se jestli zimní dřina, Chorvatsko k něčemu bylo. Těšil jsem se týdny dopředu. Přihlášen pod cyklistickým pseudonymem Arredondo, jsem nemohl udělat ostudu. Vše krásně nalajnováno-v 6 hodin do práce, pak zpátky do Opavy, na kole do Bolatic, závod, pohoda atd. Houby-ráno příjezd k Avionu a už z dálky vidím vše špatně. Tady nebudu popisovat pracovní záležitosti, ale snad stačí, že jsem si nechal v 6:30 vzbudit ředitelku centra, pohádal se s ochrankou a nasraný jel zpátky. Odjezd 10:00 od koule-jo, jenže cestáři zastaví cestu v Komárově v sobotu dopoledne. Takže 25 minut v zácpě, hádka s cestářema (pak jsem se modlil, ať už se nezastavím J, příjezd domů 9:58, takže telefon Frankovi dejte mi pět minut.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 219
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter