Reportáže ze závodů

MTB Bělský okruh 24.5 50km Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 28. květen 2014
 Tak nám zrušili Silesku!! Co s energií? Prý se jede něco příští týden v Bělé-hned se přihlašuji!
Toliko k tomu, jak vůbec došlo k nápadu postavit se na start tohoto závodu. Obec Bělá vzdálená 30km od Opavy, závod necelých 60km,takže s cestou zpátky nějakých 120km,takže fajn sobota strávená na kole.
V pátek zjišťuji, že defekt z minulého týdne se nezatáhl. Rychle sehnat nový plášť a ráno v 8 dvorní mechanik Franco (tímto mu díky) vyrábí bezduš. V 9 h. vyrážíme společně s kluky z Bikestyle. Cesta na závod v pohodě, kecáme, Garmin ukazuje 32 stupňů a nikdo nelituje, že jedem nalehko bez náhradního oblečení. Po příjezdu prezentace, zajištění úschovy telefonů, peněz, posilněni výbornou buchtou ze stánku se stavíme na start.
Celý článek...
 
Výsledky - nevýsledky víkendu 17.5 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pondělí, 19. květen 2014
 Měl to být víkend hlavně pro Opaváky, ale pro nepřízeń počasí jim mistrovství regionu zrušili a tak jsem se sám vydal do Plzně na Škoda Bike 70km v terénu. U nás počasí tolik neřádilo a tak bylo jasné, že závod se uskuteční. Noo, ale jak jsem přijížděl na start bylo jasné, že i tady celou noc pršelo a tedy jasná zpráva bahno bude a bylo. Nač se rozepisovat o závodě, který jsem vinou defektů nedojel. Jak se říká jasná chyba jezdce a pak následně nešikovné ruce, ale to zas nikoho u mě nepřekvapí, se u mého jména ve výsledkovce ukázalo DNF. Tedy pro mě platilo škoda jezdit na Škoda bike Wink. Závěrem, ale musím řící, že to co jsem projel bylo pro mě moc hezké, když nebude žádná škoda tak bych vyrazil příští rok znova. ICE  
Celý článek...
 
Výsledky Goofáků 10.5 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 13. květen 2014
 Ani tento víken jsme se neflákali. Někdo jel MTB závod seriálu KOLO PRO Mladá Boleslav a někteří se zúčastnili v německu 1/2 maratonu v Selbu a zas nám cinklo GRATULUJEME.

 

 

VÝSLEDKY:

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 56km MTB

Lukáš 02:34:15.3  80./180 v Kategorii M 30 a 267./657 Celkově

26. Hutschenreuthen Halbmaraton SELB 21km běh

Kapr     01:50:05   5./5 v Kategorii M30 a 35./81 Celkově

Iceovka  01:56:02  1./4 v Kategorii W40 a 47./81 Celkově

Zdenka  02:13:18  9./10 v Kategorii W45 a 64./81 Celkově 

Celý článek...
 
Chebská 40 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pátek, 09. květen 2014
 Na druhý květnový sváteční den se jel maratonek Chebská 40, který je znám, že 4/5 trati se jede po kořenech a proto je spíše znám jako Chebská kořenovka. Při ranním dešti jsem se rozhodl, že využiji služeb bikera Tomáše a ten mě vzal na start autem. Proběhla klasická registrace, rozjetí a přichystání kola na start. Přesně v jedenáct jsme se vydali směrem na Zelenou Horu, kde po úvodním kopci, který nás pěkně natáhl, nás pak organizátoři vedli cestou necestou a pokud možno hlavně přes kořeny. Kořeny už se zajídaly a tak nás uchlácholili kouskem lesní cesty, aby nás zavedli pokud možno do cest, kde těch kořenů bylo ještě víc.
Celý článek...
 
Přes Zelenou Horu na Zajíce Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pátek, 02. květen 2014
 Na kole sedím skoro pořád sám a tak jsem se rozhodl, že se pojedu podívat na kole do Chebu a zúčastním se tam časovky na Zelenou Horu a i se potkám s okolními závoďáky. Tím, že závod má v propozicích 5 km jízdy do vrchu, jsem si řekl, že je potřeba i něco najet. Ráno jsem vyrazil směrem k Zelené Hoře. Bylo krásně, ale Norové sice předpovídali, že by se i počasí mohlo pokazit, ale kolikrát jim to už nevyšlo. Po 20 km se počasí začalo kazit a já poprvé vyndal pláštěnku, ale naštěstí po krátkém deštíku se počasí umoudřilo a já si dojel na místo startu pro číslo. Nestihl jsem se pořádně ani svléknou a už jsem byl na řadě. Jo start byl dobrý, jelo se po asfaltu a pak v lese, kde ještě bylo málo kořenů.
Celý článek...
 
PORUBAJK 2014 (Ostrava 26.4. 2014) Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Středa, 30. duben 2014
 … jak vlastně začít? Asi týden před očekávaným startem, kdy se podstatná část přípravy skládala z pozorování předpovědi počasí. Venku vítr a déšť a oblíbený server „ALADIN“ sliboval něco podobného, ne-li horšího, na víkend. Skepse narůstala do té míry, že jsem psal Hanysovi, zda-li se na to ne…..m. Jenže to bychom nebyli Goofy, kdybychom to vzdali. Snad jen vidina dobře vypadajících cyklistů se zdála být pouhou iluzí.
A je to tady. Ráno 26.4. 2014 (sobota) pohled z okna a … . Jupí svítí slunce!!! Batoh na záda, šup na kolo a rychle na nádraží směr Opava, kde mě čekal Hanys.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 33 - 48 z 123
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter