Reportáže ze závodů

Plzeňská 50 Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 11. září 2013
 V sobotu jsem si odjel svou letošní premiéru mimo-Goofáckých závodů na kole. Společně s Icem jsme se zúčastnili závodu Plzeňská 50 v seriálu KPŽ. Jak jsem právě uvedl, jednalo se o mou letošní premiéru, a proto jsem se na ní chtěl řádně připravit. To se mi ale vůbec nepovedlo, celý předchozí týden jsem totiž proležel v posteli a kurýroval se, abych měl sílu vůbec vstoupit do startovních bloků. Situace se v pátek dost uklidnila a v sobotu ráno jsem se cítil po řádném nadopování léky docela fajn. Náš závod se kryl s běžeckými závody v od Plzně ne zas tak vzdálených Plasech, kde se Hanka (Iceovka) rozhodla poprat s ½ maratonovou tratí. Vyjeli jsme tedy společně jedním autem časně ráno. Atmosféra v autě začala malinko houstnout, když nám navigace oznámila příjezd do Plas přesně v 9 hodin, kdy byla uzávěrka registrací na zmiňovaný ½ maraton.
Celý článek...
 
Pozor na balík Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 10. září 2013
 V neděli 8.9. jsem se se já,nepolíbený silničním závodem, postavil na start závodu Slezského poháru amatérských cyklistů (SPAC) v Bělé –Bělské okruhy. Moje kategorie jich měla v plánu 8 po 10,5 km. Po sobotním ujištění kamaráda Henža (L.Heinrich-legenda), který na otázku jestli to jezdí někdo mé výkonnosti,odpověděl určitě, když tak si dáš jen tři okruhy, jsem se rozhodl startovat. Protože Bělá je kousek od Opavy, vyjeli jsme na kole. Henžo,Lazo,Viky (vítěz letošní MarathonMan Europe series A.Pilčík) a Pavel Helebrand.Odjížděli jsme z tradičního startu opavských nedělních vyjížděk-v 8 od koule.Bylo to necelých 30km po rovině a já si hověl, jak mi to dneska šlape a že to bude super den.
Celý článek...
 
Víkendové Výsledky 7-8.9 Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 09. září 2013
Goofáci se tento víkend postavili na 3 závody a to Kolo Pro Život Plzeňská 50 (MTB), Baroko půlmaraton Plasy běh, Bělské Okruhy (silnice).
Jakých jsme dosáhli výsledků?

Ice Pavel Staněk   (Plzeň) 115/430 celkově 48./155 kategorii M30-39
Kapr Pavel Havlík (Plzeň) 234./430 celkově 90./155 kategorii M30-39
Hana Staňková (Plzeň) 241./328 celkově 24./49 kategorii PZ49
Palin Petr Palinčák (Bělské Okruhy) 27./35 v kategorii B
 
Životské Hory Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pátek, 30. srpen 2013
 Sice opožděně, ale přece. Přinášíme informaci, že zástupci Goofy teamu se zúčastnili na severní Moravě závodu Životské hory. Závod startoval v Dolních Životicích a jel se na 50km s převýšením 1120m. Na start se postavil po dlouhé době Ivo Výboch a jeho syn Šimon, pro kterého ta zas byl úplně první závod. Závodníků se sešlo na dlouhé trati na 250 a 216 jich vidělo cíl. Ivoš se rozhodl, že pojede se synem a bude mu pomáhat se dostat co nejblíže k bedně v jeho kategorii. Šimon se s tratí pral velmi dobře a k bedně to měl opravdu kousek, i když dle jeho slov to bylo těžké a náročné, ale neodradilo ho to a spíše naopak povzbudilo do dalšího tréninku.
Celý článek...
 
Dřevěňák Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 27. srpen 2013
 Blížil se datum, kdy firma ve, které pracuji Lagarde Spedition, pořádá svůj Triatlon pod názvem Dřevěný člověk. Letos se chystal už 21. Ročník a to už je hezká historie. Já jak všichni ví, jsem horlivý plavec, jsem se triatlonu zúčastnil jen první po mém nástupu na firmu. Report můžete si přečíst ZDE . Od té doby pokud se jel v okolí nějaký maraton (po většinou to bylo Kolo pro život- Karlovy Vary) na kole či jsem měl soustředění s basketbalem, jsem se ho nezúčastňoval. No proč asi Wink
Celý článek...
 
Kolo vo život .. Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 22. srpen 2013
 Toto bude jen velmi krátký report a to z důvodu, že já jsem na traťi byl jen velmi krátkou dobu a holky sice dlouhou, ale moc se jim mluvit nechtělo. Závody Kolo pro se vyznačovali tím, že si je mohl zajet prakticky kdokoliv a pokud se cítil objel si dlouhou a pokud se chtěl jen projet volil krátkou trať. Časem sílili řeči, že to nejsou závody MTB, ale že se to dá projet i na krosce a tak každý z organizátorů pomalu přidával na obtížnosti, až to došlo tak, že letošní Kolo Pro život Karlovy Vary se se dle zúčastněných stal zatím jedním z nejtěžších z celého seriálu.  Což o to na dlouhou trať se postaví lidi, co si chtějí závodit a tak tam obtížnost je na správném místě, ale krátká trať?
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 49 - 64 z 123
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter