Reportáže ze závodů

Bonkie díky Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 27. červen 2012
 Uběhl rok a opět jsem vyrazil na jednu ze dvou týmových událostí roku-7. Ročník časovky na Praděd.
Protože jsem letos zařizoval ubytování, které se přesunulo do Dolního údolí u Zlatých hor, vyrazil jsem v pátek dopoledne, po cestě naložil Soviče a v poledne měl klíče od chalupy v ruce. Pak jsme již očekávali příjezd ostatních. Mezi tím jsme debatovali, kudy na Hvězdu. Protože kopec zpět do Heřmanovic budil respekt. Jak se ukázalo nejen u nás. Každý nově příchozí málem místo pozdravu vyhrkl“To jako pojedeme tudy?“
Páteční večer proběhl klasicky - zkuste, ochutnejte, jenom jednu, to je moje vlastní. Navrhli jsme nové dresy (retro), objeli Salzkammergut Trophy a po půlnoci šli do postele.


Celý článek...
 
Praděd 2012 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 26. červen 2012
 Rok se sešel s rokem. No není už to obehraný začátek? Já myslím, že kdo se zúčastnil 7. ročníku tak si to určitě nemyslí, ale jak můžeme sledovat. Pomalu se nám vytrácejí známé tváře ze startovní listiny, ale všichni věří, že to byl jen přestupní rok a v příštím roce se sejdeme ještě ve větším počtu na startu osmého ročníku. Letos jsme zaznamenali pár změn oproti minulým časovkám a to jak v přemístění tábořiště, kdy jsme vyměnili chatu z Holčovic (prodej chaty) do Dolního Údolí (díky patří Palinovi) a první start za Goofy bývalého mnohonásobného účastníka Tour de France Pavla Padrnose, který samozřejmě se stal letošním vítězem, ale nedali jsme mu to zadarmo Laughing a příští rok se pokusíme ještě zlepšit naše časy, aby si obhajobu musel vybojovat.

Celý článek...
 
Z nákupního centra na kolo Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Středa, 20. červen 2012
 Brouzdal jsem si jen tak po netu a narazil jsem na nový závod pořádaný v Praze. Genesis Bike Prague měl start i cíl u nákupního centra Nové Butovice. S nadsázkou lze říci, že přímo z podzemní garáže vyjedete na start a kdo nepotřeboval rozjetí tak tomu bylo i v reálu. Rozeslal jsem kamarádům odkazy a přihlásil jsem se já, Kapr a Zdeněk. Kaprovi nakonec do závodu vlezla pozvánka na svatbu a tak se nemohl zúčastnit, i když dle jeho slov se na závod velmi těšil a závod si chtěl užít.
Termín byl před jedním z našich vrcholů léta pradědskou časovkou. Takže test jestli se vůber na bájnou horu vydrápeme. Cool Propozice ukazovali nastoupených 1200 metrů při 60 kilometrové trati a 600 metrů na trati 35km což v myšlenkách inklinovalo, že to bude závod rychlý a nejlepší to dají lehce nad dvě hodiny.  Pondělí pršelo, úterý pršelo, středa hm pro změnu přeháňky, čtvrtek pršelo a tak se dalo očekávat bahno, ale nějak jsme se mylně chlácholili, že vše vyprahlá půda pojme a my pojedeme za sucha, protože předpověď na sobotu hlásila slunečný den s teplotou kolem 28 stupňůWink.


Celý článek...
 
Rozlučka s letní sezónou pro Icesena … Orlík 2012 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Čtvrtek, 14. červen 2012
 Letos je náš výběr závodů spíše pocitová záležitost než promyšlený program. Důvodem jsou u mě operační rekonvalescence a u mého táty mnohem horší zdravotní komplikace a to v podobě nalezeného karcinomu prostaty. Z toho důvodu už Icesen se na kole jen projížděl a najížděl pro něj v konzultaci s lékaři zdravotně nezávadné dávky, které jsou pro někoho celodenním výletemWink. Vynechal Krále Šumavy, protože se obával špatného počasí, které nakonec nebylo a jelikož ho to mrzelo tak týden před nástupem do nemocnice nám předpověď počasí byla zas nakloněna a tak se rozhodl rozloučit s kolem nasátím závodní atmosféry a to objetím nejkratší tratě závodu seriálu Kolo pro život Orlík TOUR 2012. Závod jsme jednou absolvovali v roce 2010 a tak jsme věděli, že je závod v krásném prostředí, kde ač je to k neuvěření, je docela hezké převýšení.


Celý článek...
 
Dětská zdárně zdolána … Král 2012 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 29. květen 2012
 Každým rokem tak i letos jsme si řekli, že se zúčastníme tradičního závodu Král Šumavy, ale má letošní příprava na cyklistickou sezónu vzala za své 12. Ledna, kdy jsem si při tréninku přetrhal přední křížové vazy a následně absolvoval operaci. Krále jsem chtěl absolvovat s klukama, abych nevynechal ani letošní rok a tak bylo rozhodnuto, že pojedu trať nejkratší a jak já s oblibou říkám dětskou Wink.
Přeskočím to, jak jsem přes rotoped a první km venku (22km) po  operaci se připravoval na Krále, protože mé km jsou najeté převážně jen na silnici s minimální návštěvou terénu a tak jsem netušil co noha udělá 4 měsíce po operaci. Přeci jenom terén Krále Šumavy není zrovna po šotolině, ale těžkých výjezdů a i sjezdů se tam pár najde a tak proto i přes mé cukání jsem se postavil na trať 45km dlouhou.
Celý článek...
 
Termíny Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 29. květen 2012
 I letos přes veliké problémy se pojede časovka na Praděd i Karlovarský Goofy Triatlon. Termín Pradědu je 23. června start jako vždy 10:30 hod. Ubytování řeší Palin a tak se v diskuzi ptejte určitě vám všem rád odpoví, kde je náhradní ubytováni za chatu v Holčovicích, která změnila majitele. Triatlon se pojede v termínu 6. července start v 18hod a místo bude po doladění podrobností upřesněno. Tak jezděte, plavte a běhejte a trénujté své játra vše se vám bude hodit a věříme, že se sejdem jako vždy v hojném počtu a užijeme si dva víkendy v roce zas Goofáci pohromadě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 65 - 80 z 123
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter