Reportáže ze závodů

8.5. Chebská 40 kořeny kam se podíváš Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 11. květen 2010

   Na konci dubna mě Ice vyzval k absolvování místního MTB závodu „Chebská 40“. Dohodli jsme se, že závod pojmeme jako menší přípravu na Krále Šumavy a mě to v tu dobu přišlo jako výborný nápad. Když potom ale celý týden před konáním závodu neustále lilo jako z konve a venkovní teploty se k ránu stále pohybovaly kolem 0°, už jsem z toho nápadu nebyl tolik nadšený. Ve čtvrtek před závodem jsme u Iceho naplánovali podrobnosti a finálně jsme se také domluvili na odjezdu do Chebu s kamarádem Jindrou, který s Icem absolvoval týden předtím také časovku na Zelenou horu. Ani Jindra nebyl z aktuálního počasí nadšen a vzhledem k nepříznivé předpovědi na den závodu se zprvu chtěl z účasti vymluvit, po dvouminutovém telefonním rozhovoru s Icem však pochválil jeho přesvědčovací schopnosti a svou účast odsouhlasil.

Celý článek...
 
Přes kořeny do Německa Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Neděle, 09. květen 2010
 O týden později jsem se s Jindrou a kamádem Kaprem zúčastnili druhého závodu chebského poháru. po propršném týdnu jsme hodně zvažovali naši účast, ale německá předpověď dokance naznačovala, že bude občas svítit i sluníčko. Jindra s Kaprem jeli na start autem a já se po vzoru minulého týdne  vydal na start na kole. Tam jsme se dozvěděli, že na nás čeká hodně bláta a kořenů tolik, že po 10 km se budem těšit na trochu signálky či lesní cesty.
Celý článek...
 
Zelená hora Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 03. květen 2010
 Kolotoč se pomalu rozjíždí. Na stránkách bikeři.cz jsem se dočetl, že se 1.5. jede časovka na Zelenou horu a to byl první závod, kterého jsme se zúčastnili v roce 2007 v Goofy dresech. Tak jsem se rozhodl, i když  zima byla dlouhá a horské kolo jsem sundal ze skříně teprve minulý týden, že v rámci najetí km se závodu zúčastním. Goofáci ze Sokolova neměli čas a nebo začali jezdit teprve nedávno jsem se rozhodl jet sám. Večer před závodem mě volal kamarád Jindra, že jestli nevyjedeme na kolo a tak jsem ho zlákal ať jede se mnou.
Celý článek...
 
Mistr je zas z našich řad gratulujeme Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sobota, 01. květen 2010

   Sobotu 9. ledna 2010  proběhlo v Táboře Mistrovství ČR v cyklokrosu. V kategorii Masters startovalo hromadně 40 závodníků v kategoriích M 30 – M 50. Na těžké zledovatělé, sněhem pokryté trati při teplotě až -4 stupně  se jelo 5 okruhů v délce 40 minut. Okruh měl asi 3,4 km. Na této trati se za 3 týdny pojede i Mistrovství světa v cyklokrosu Elite.   Po nájezdu do terénu se v čele usadil favorizovaný áčkař Chyba z Prahy, následovaný Jiříčkou a naším Zbyňkem Ocáskem st. Na zledovatělé trati bylo množství pádů.

Celý článek...
 
Rekord padl Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Neděle, 06. prosinec 2009
 5.12 se jel šestý ročník vánočního biku v Sokolově. Letos jsme přichystali účatníkům překvapení a to v podobě teplého svařáku přímo na sokolovském náměstí. Největším tématem bylo překonání účastnického rekordu z minulých let. Deset minut před desátou, už bylo jasné, že rekord padne. Na náměstí se nás sešlo 47 a po cestě se ještě tři připojili a tak máme zas co překonávat Wink. Po zahřátí teplým nápojem jsme pak vyrazili po cyklo stezce přes Kynšperk a Nebanice do Třebeně, kde jsme měli naplánovanou první občerstvovací zastávku.
Celý článek...
 
BAJK VOPRUZ Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 24. listopad 2009
 21. listopadu jsem byl pozván cyklisty Sokola Králův Dvůr na bajkovou vyjížďku. Asi před desátou hodinou jsem dorazil na místo srazu, kde už bylo asi 24 bikerů. Povídám si, co tady vůbec mezi nima děláš. Výkonnostně na ně nemáš ani náhodou.Samý mladí kluci, jen jednomu jsem se mohl věkově snad přiblížit, to byl Venca Hrachovina,ale jen věkově,ale výkonnostně už vůbec ne,protože jezdí na kole celej život.
Za chvíli jsme se rozjeli směr rozhledna  DĚD ,  která je výšce asi 490 m.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 96 z 123
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter