Reportáže ze závodů

Příjezd na Transalp Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Sobota, 27. červen 2009
prijezd Historie se "téměř beze změn" opakuje aneb start na transalp podruhé...Tentokráte byl sraz v Sokolově. V pátek dorazil kompletní "tým", který se  změnil na poslední chvilku a jede s  nami Pete jako destrukční živel (všechno tu je na velkou placku  ;) a olympionik Martina jako masér. Ráno jsme vstávali v šest  a vyrazili jsme nejdříve směr Cheb, kde jsme dokoupili poslední zásoby.
Celý článek...
 
24 hod Liberec Tisk E-mail
Napsal Novotný Petr   
Neděle, 21. červen 2009

 Původní plán účastnit se opět liberecké 24hodinovky ve dvojici s Icem, byl na začátku května přehodnocen na to, že opět pojede 4ku, ale tentokrát v mixech a s manželkami.

 

Pár týdnů dopředu jsem obstaral světelný arzenál pro celý team: něco home made a pár hodně dobrých světel. Počasí před závodem zrovna nic moc ale předpověď vypadala hodně nadějně – jasno a kolem 20-25 stupňů – vyšlo to! Den před startem sice v celé české republice bouřky a krupobití. Modlitby byly vyslyšeny  a v „D“ bylo krásně.

Celý článek...
 
Vzhůru k oblakům Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Neděle, 01. únor 2009
 Tak máme za sebou leden a Bonkie stále bojuje o postup do play off a já pomalu v rámci rehabilitace sedám na rotoped. Takže se nedá říci, že by jsme zatím cíleně zahájili přípravu na Trans Alp, ale my to určitě doženeme. Zatím mapujeme terén, poohlížíme se po bydlení v cíli a studujeme profily etap. A právě s profily jednotlivých etap bychom vás rádi seznámili. Letos na nás čekají kopce z předešlého roku, ale i z Giro d´Italia  např. Hahntennjoch, Timmelsjoch, Passo d'Eira a  Passo Gavia, která je známa všem cyklistickým příznivcům.
Celý článek...
 
Gratulace našim Mistrům Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Sobota, 10. leden 2009
V Kolíně 10.1. se jelo Mistrovství republiky masters v cyklokrosu a naši kluci se vůbec neztratlili. V kategorii Masrets 30 Zbyněk Ocásek ml. získal dres mistra republiky a v kategorii Masters 50 Zbyněk Ocásek st. obhájil mistrovský dres z loňského roku. Team Goofy vám Gratuluje.

foto zdroj mtbs.cz

 
Podruhé snad víme do čeho jdeme! Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Neděle, 04. leden 2009

A je to tu zas! Po dojetí Trans Alpu v létě jsme se s Radkem bavili, že příští rok to nepojedeme. Zážitek je to sice obrovský, ale máme oba dva po skončení sezóny málo času na systematickou přípravu na tento těžký závod.

 1.12. nám přišel mail od organizátorů, že naše registrace byla úspěšná, i když se ani jeden z nás nepřihlásil. Začali jsme znova uvažovat, že bychom ho přece jenom zas jeli. Po půl roce už byla dřina zapomenuta a zůstali jen ty nádherné zážitky. Tak jsme odpověděli, že ok, místo bereme. Odpověď přišla záhy, ale úplně jiná než jsme čekali. Prý, že se nám omlouvají, ale došlo k technické chybě a mail od nich je tedy neplatný. Ale ať se zkusíme dodatečně přihlásit a slíbili nám, že pokud naše loňské umístění bylo do první 150ky, dostaneme od nich jejich volné místo, které si drží pro loterie a jiné příležitosti. Do této podmínky jsme se vešli.
Letos se Trans Alp jede jinou trasou a délkou i převýšením se zdá ještě těžší než loni. Pro přípravu budeme mít o týden méně času, protože závod startuje už 28. června. Letos pojedeme se stejným cílem, objet závod co nejlépe a co bude v našich silách. Teď už víme, na co se máme připravit a co nás může potkat a tak doufáme, že se nám i letos podaří se dobře připravit a reprezentovat Goofy.

Naše stavy: 1.1.2009

Bonkie: 0 km

Ice:       0 km po operaci kolene

Celý článek...
 
Niky - Cesta Evropou VI - "Závěr" Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Neděle, 04. leden 2009
 26.den     103,5km    čas 5:40min     max 57,95 km/hod    30.7.08    út Sedla: Ø Karlstadt → Hassfurt → Hohengüssbach  Celkem km: 1958,71km

Vzbudili jsme se do oparu a nepříjemného mžení. Než jsme se ale vybatolili z rohu strniště, bylo nádherně. Sluníčko pražilo a nad námi se objevila tmavomodrá obloha. Brouček si ještě chvilku hrál s mým zadním kolem
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 97 - 112 z 123
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter