Rozhovory
Salzka je nej Tisk E-mail
Pátek, 20. únor 2015
 Další díl rozhovorů je s Hanysem, který je v Goofy rok a svoje působení si nemůže vynachválit. Již prvním rok v sobě našel soutěživot motivaci překonávat sám sebe a i se hecovat s kámošema. V letošním roce jak to vypadá jeho entuziasmus ho neopouští a ba naopak sílí. Věříme, že jeho výkony budou i nadále pro něj velkou motivací pokračovat v nastaveném úsilí a jeho růst se projeví i ve výsledkových listin závodů, kterých se zúčastní. My můžen jen přidat. Hanys vydrž, postupně přidávej a ono se to časem dostaví.
1.    Můžeš rekapitulovat loňský rok?
V roce 2014 jsem kolu, řekl bych, bezhlavě propadl. A co víc, našel jsem v něm spoustu přátel a hlavně GOOFÁKŮ.
Celý článek...
 
Pod 15 letos nejdu Tisk E-mail
Úterý, 17. únor 2015
 Rok 2014 je úspěšně za námi. Nový rok je ve znamení velkého nájezdu některých Goofáků a proto se pokusíme v seriálu rozhovorů pokračovat i v tomto roce. Prví, kdo nám odpověděl, je Palin , který letos hlásí druhý útok na pokoření královské tratě na Sazkammergut Trophy. Budeme ho určitě nejen my sledovat. Zde jsou jeho krátké odpovědi v krátkém dotazníčku.
1. Můžeš rekapitulovat loňský rok?
Rok 2014 byl pro mě prvním opravdovým cyklistickým.
Celý článek...
 
Předvánoční počteníčko Tisk E-mail
Pátek, 19. prosinec 2014
 Vánoční čas napoví,
budem péct cukroví,
bez cukroví vánoce prý.. ..nejdou!
Stromky,svíčky,ozdoby,
domácnost se vyzdobí,
bez stromečku vánoce prý... nejdou!
O vánocích táta vchází z jedlí v náručí,
celý dům zas provoní jehličím!
 
 
 
Skoro všichni Goofáci odpověděli na pár našich otázek a věříme, že při čtení se pobavíte a dostanete ještě větší chuť na to, co nás baví a spojuje. U dobré kávy a sladkého cukroví třeba před pohádkou si najdete čas, prohlédnout si znova fota z našich akcí a i přečíst naše povedené reporty ze závodů. Čtěte, prohlížejte a neberte všichni plno sil do nového roku 2015.

Celý článek...
 
Máme nejvyššího bikera Tisk E-mail
Pátek, 26. září 2014
 Jiří Okáč (*3. listopadu 1963) v Brně je bývalý československý a český basketbalista a trenér. Patřil mezi nejvýznamnější basketbalisty a mezi vůdčí osobnosti československé a české basketbalové reprezentace. Jako hráč byl účastníkem 10 světových a evropských basketbalových soutěží. V roce 1992 hrál ve Španělsku kvalifikaci na Olympijské hry 1992. Československo skončilo šesté a z kvalifikace na OH nepostoupilo. V roce 1998 byl vyhlášen nejlepším basketbalistou České republiky. Třikrát v letech 1987, 1997, 1998 byl zařazen do nejlepší pětky hráčů československé resp. české 1. ligy basketbalu a hrál čtyřikrát All-Star zápasy ligy. Zúčastnil se devíti evropských soutěží, pětkrát finálové části Mistrovství Evropy mužů: 1983 v Nantes, Francie, 1985 ve Stuttgartu, Německo, 1987 v Athénách, Řecko, 1991 v Římě, Itálie a 1999 v Paříži, Francie, dále čtyřikrát kvalifikační a semifinálové části v letech 1995, 1997, 1999 a 2003. S basketbalovou reprezentací Československa získal na Mistrovství Evropy jednu stříbrnou medaili.Dost citace Wikipedie! my známe Okiho jako super člověka co hned při prvním setkání mezi nás zapadl a my jsme moc rádi, že ho můžeme přivítat. Další člen co výrazně překračuje průměrnou výšku cyklisty a s výškou 217cm se stává nejvyšším Goofáke a myslíme, že i nejvyšším bikerem v ČR. 
Celý článek...
 
Právně jsme krytí Tisk E-mail
Čtvrtek, 18. září 2014
 Po letošním Pradědu všichni známe našeho Čáju, který se statečně pere se svým hendikepem, kterému se snažíme pomoci k jeho vysněnému handbiku. To i proto aby mohl jezdit na naše Goofy akce už jako aktivní závodník. Pavel žije Goofy Teamem a tak doma přesvědčil svou sestru, která je manželkou našeho nejlepšího silničního cyklisty Romana Kreuzigera, že nejlepší team pro ni není Saxo, ale právě náš Goofy Team. To se mu podařilo a tak můžeme přivítat Míšu. Zde je první rozhovor a představení do Goofy.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 38
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter