Rozhovory
Ukecaný opavák Tisk E-mail
Úterý, 04. červen 2013
 Dalším koho představíme je Bonkiho spoluhráč z mládí Petr Palinčák, zvaný Palin. Kdo ho více poznal ví, že je to zapálený cyklista, který pozvedne team Goofy jiným směrem a to díky svým dobrým nápadům. Věříme, že je všechny nevyčerpal a bude nás zásobovat i nadále a posouvat tím správným směrem. Je to on co dává týmu zas ten sportovní duch. A to správný Goofák musí jezdit na kole a být aktivní v Goofy akcích a najet správný počet km.
Celý článek...
 
Z komína na kolo Tisk E-mail
Středa, 29. květen 2013
 Dalším koho zde představíme je Rostlislav "Rasty" Slavík, který rozšiřuje už tak početnou skupinu cyklistů Goofy teamu co se věnujou též basketbalu. První jeho letošní prověrkou bude Král Šumavy, kde bude moct zažít tu správnou atmosféru, kterou už zažíváme my. Po tom co postaví barák, zasadí strom...... Najede mnohem více km než doposud a všem nám ukáže co v něm je. Těšme se na jeho fotogalerie. Fotografování ho baví a i Třeštíková by mu mohla závidět jeho časosběrné snímky Wink
Celý článek...
 
I ryba umí na kole Tisk E-mail
Středa, 29. květen 2013
 Po delší době je tu další rozhovor s jedním dnes už zaslouženým Goofákem Pavlem Havlíkem, kterému nikdo neřekne jinak než Kapr. Letos přidal ke svému kolu ještě běh a uběhl si svůj první půl marathon. Je jen velká škoda, že na Stravě nezaznamenává veškeré své tréninky, protože by jsme viděli, že letos do toho opravdu jde. Těšíme se určitě všichni i na jeho report z 1/2 maratonu ze Selbu. i jiné jeho příspěvky na naše stránky.
Celý článek...
 
Propadl kolu Tisk E-mail
Pátek, 03. duben 2009

 Dnes přinášíme rozhovor s takřka srdcem GOOFY týmu, Pavlem Staňkem...Od mládí sportoval, začal fotbalem, pak běhal Dukelský závod branné zdatnosti pod Svazarmem a stal se mistrem republiky ve štafetě!! Pak začal hrát basket, jemuž se věnuje doteď na profesionální úrovni. Na kole začal jezdit po operaci kolene a to na popud Radka a Ivoše, když ho pozvali na pohodové vyjetí hory Praděd a potom co při výjezdu málem zkolaboval začal se kolu věnovat více.

Celý článek...
 
Začít se dá v každém věku Tisk E-mail
Pondělí, 16. březen 2009

Dnes vám přineseme rozhovor s Icesenem alias Pavlem Staňkem st., který je důkazem, že s cyklistikou se dá začít v každém věku. Po narození měl problémy s kyčlemi a proto měl nohy do svých dvou let ve strojku a dlouho se sportu věnoval jen okrajově. Na kole začal více jezdit ve svých 53 letech. Každý rok se zúčastní pár marathónů na horském kole (Král Šumavy, Berounský marathón, Nova Autor Cup). Nejraději má kopcovité tratě a to prý proto, že může odpočívat a to po rovině, kde musí pořád šlapat nemůže. Doufejme, že mu to ještě takto pár let vydrží.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 38
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter