Rozhovory
Kopec = nepřítel Tisk E-mail
Úterý, 20. leden 2009
 Když se řekne sjezd každého z Goofy napadne jediný člověk co dolů jezdí bez brzd a to je Miky. S Petrem Mikešem teď přínašíme rozhovor. V mládí se věnoval hokeji což mu vydrželo až do dnes a k tomu si přidává kolo i tenis přes léto. Ke kolu se dostal právě přes hokej a kdyby prý to jen trochu šlo jezdil by jen z kopce, ale tomu vždy předchází ten kopec vyjet a jsme u jeho největší slabiny jízda do kopce, kterou jak sám přiznává nemá moc rád.
Celý článek...
 
Co na to mistři? Tisk E-mail
Úterý, 13. leden 2009
 Po Mistrovství republiky jsme položili pár otázek našim velice úspěšným závodníkům. V Kolíně panovaly velite tvrdé podmínky pro závodění. Na závodníky čekalo klasické zimní počasí, zasněžená a zmrzlá trať, k tomu teplota hodně pod nulou. Jak je vidět naši kluci se s tím poprali velice dobře a po právu si domů odvážejí mistrovské dresy. Oba se připravují ještě na mistrovství světa Masters a my doufáme, že se jim bude dařit i nadále a podaří se jim vybojovat další mistrovské dresy tentokráte ty nejcenější.
Celý článek...
 
Emigrant Tisk E-mail
Čtvrtek, 08. leden 2009
 Dnes jsme udělali rozhovor s jedním z prvních členů Goofy teamu Bohuslavem Božkem. Dva roky jsme o něm pořádně neslyšeli, protože se přemístil se svoji ženou do Irska za prací. Na kolo má talent, někdy mu stačilo velmi málo na to, aby se dobře připravil na objetí bikeového marathonu. Proto i je škoda, že se mu nedostáva tolik času kolik by si i sám přál. Věříme, že časem ho najde a i se mu dostane toho správného startovního výstřelu jak sám popisuje v rozhovoru.
Celý článek...
 
Není nad Drtiče Tisk E-mail
Čtvrtek, 01. leden 2009
 Tentokráte jsme pomyslně k rozhovoru zajeli do města Tatry  Kopřivnice. Zpovídali jsme Radkova švagra Dušana Bartošáka, námi všemi zvaný Duško. Je o něm známo, že se celkově málo zůčastňuje závodů, ale pokud se nějakého yůčastní nechá v něm duši a nám může jít příkladem bojovností na trati. I jeho první účast na časovce na Praděd všechny překvapil svým dosaženým časem, který určitě není jeho maximem.
Celý článek...
 
Na horáku zatím ne... Tisk E-mail
Čtvrtek, 18. prosinec 2008
 Je tu rozhovor se spoluzakladatelem Goofy Teamu Radkem Bonkem nikdo mu neřekne jnak než Bonkie. Všeobecně se o něm ví, že má hrozně rád cyklistiku a sleduje nejnovější trendy a dění v cyklistice. Jako hráč hokejoveho klubu Nashville Predators (jedna z jeho charakteristik "Defenzivní centr, který dokáže dobře pohlídat ofenzivní hvězdy soupeřů." ) se přes zimu pokouší dobít mety nejyšší v zámořské NHL a přes léto se z něj stavá zanícený cyklista, který se nebojí cokoliv zkusit a i poměřit síly na různých závodech. Je spoluautor různých akcí Goofy teamu,
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 38
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter