Rozhovory
I my máme Dina Tisk E-mail
Čtvrtek, 23. leden 2014
 Další rozhovor povedeme s novým členem co rozšiřuje opavskou větev. Věříme, že se mezi náma brzo objeví na našem společném startu.
1.    Představ sám sebe?
Jmenuji se Michal Rezner, slyším na přezdívku Dino. Je mi 37 let, jsem z Opavy a doma mám kromě své tolerantní ženy taky 2 letou dcerku a 4 měsíčního syna.
Celý článek...
 
Goofy dobývá Prahu Tisk E-mail
Středa, 15. leden 2014
 Praha pociťuje věhlas našeho Goofy teamu a tak není divu, že se hlásí raději k nám než k týmům, které svoji spádovostí spadají pod matičku Prahu. Představujeme vám budoucí manželský pár, kde se termín svatby kryje s naší časovkou a tak už jako manželé přijedou na triatlon. Zápisné tedy bude o to hezčí. Věříme, že se i přes přípravy svatby, dobře potrénují a budou čeřit výsledkové vody na závodech co se přihlásí. Jen do teď namátkou Král Śumavy a Pálavský cyklomaraton, kde Michal bude atakovat bednu skoro pro Goofy šitou kategorii TIRáků.
Celý článek...
 
Do třetice? Tisk E-mail
Čtvrtek, 09. leden 2014
 Staňa, který na začátku všechny překvapil a dvakrát po osbě vyhrál časovku na Praděd, hlásí útok na třetí vítězství.
1.    Všeobecně se ví, že jsi dvojnásobným vítězem naší časovky co letos zkusíš to do třetice?
Letos to určitě zkusím. V posledních ročnících jsem  se co se týče času zhoršil, ale udělám vše, aby letošní výsledek byl co nejlepší.
2.    Co jinak teď  děláš, málo se o Tobě ví?
V současné době díky příznivému počasí jsem už rozjel přípravu pro letošní sezónu a najíždím kilometry. 
Celý článek...
 
Viděl jsem ty začátky Tisk E-mail
Středa, 08. leden 2014
 Po představování jen členů co mají dočinění s basketbalem bylo už dost. Tentokráte je tu rozhovor s Pavlem Selingerem, který je stále aktivním hokejistou a tedy je jedním z řad hokejistů co máme mezi sebou. Pomalu to i časem bude, že můžeme uspořádat klání basketbalisti proti hokejistům. Pavel je i jedním z těch, který byl jednim z počátků, kdy se obnovovali výjezdy na Praděd. Přijel tenkrát jediný na silničce a na Praděd se statečne prad s dvojicí Ivoš a Bonkie a Ice jim dýchal na záda asi minutu pak mu nadělili kolem 15min. Snad se časem i se Selošem budem potkávat nejen na Pradědu.
Celý článek...
 
Omlazujeme ;) Tisk E-mail
Pondělí, 06. leden 2014
 Novým členem od letošního roku je mladý biker Jan Lichý z Opavy. Rozšiřuje naše řady Goofáků, kteří dříve hráli basketbal. Pomalu se to blíží, že už budem moct objet i nějaké ty turnaje. Konec loňského roku se Honzovi cyklistika zažrala opravdu hodně pod kůži a tedy následoval intenzivnější trénink, který neustává. Následně vyměna kola a oblečení no a postupně pokukování po týmu kam by se rád zařadil a jelikož naše myšlenka mu je velmi blízká a tak nebyl problém se domluvit a my ho můžeme přivítat mezi námi. Hlavní část vítání ho teprve pro znalé čeká Wink.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 38
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter