Zajímavé články nejen pro sportovce

První dojmy F3 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 10. březen 2015
 Mám tu možnost jako jeden z prvních poznat rozdíl mezi Garmin Fenix 2 a nově příchozí novinku Fenix 3. Neměl jsem zatím možnost se plně seznámit s novinkou, ale to určitě co nejdříve udělám. Hodinky jsem si vyzvedl a jen rychle jsem si spároval hrudní pás a rychle vyrazil na kolo. To, že jsem si nevšiml a rychle klikl, že se mi místo km/h ukazovali míle, jsem rychle pochopil a upaloval rychle ukrojit 20 kilometrovou porci (navíc nebyl čas). První dojmy? Zatím jedině pozitivní. Rozdíl mezi F2 a F3?
Celý článek...
 
Kniha návštěv Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 17. únor 2015
 Vaše názory nás zajímají. Možná při záplavě fotografii a reportů z našich akcí, jste si nevšimli, že máme na našich stránkách i návštěvní knihu, kde budeme rádi, když nám zanecháte vaše postřehy či dotazy. Pokusíme se vám na ně případně odpovědět či jen budeme rádi, že jste nás navštívili. Děkujeme a přejeme příjemné prohlížení fotogalerií a čtení reportů. Zprávy můžete zanechat ZDE
 
Temíny našich akcí Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Čtvrtek, 05. únor 2015
 Informativně oznamujeme termíny našich Goofy akcí. Výroční časovka na Praděd se pojede 20. června a Triatlon se uskuteční týden po tj.  26. června. Napište si do kalendářů a zajistěte si v těch termínech volno. Programy akcí se určitě včas všichni dozvíte. Ubytování na Praděd bude již v naší tradiční chaloupce na Malé Morávce a k příjezdu bude připravena od středy. Triatlon se bude upřesňovat a to dle situace v kempu, který jsme našli poblíž Marianských Lázní,  kde je vše pro děti i s bazénem s mořskou vodou.

Celý článek...
 
Plány 2015 Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 20. leden 2015
 Tabulka km se nám všem 1.1 vynulovala, ale bylo to jen na chvilku, protože vidina najetí více km než minulý rok je pro některé velká motivace a jiní se předhánějí navzájem a někteří jen plní své novoroční předsevzetí. Je to jedině dobře, protože se tak zlepší naše Goofácké výsledky na závodech, kde se ukážeme. Kam, že to letos hlavně bude? Vypadá to, že jako loňský rok to vypukne v dubnu Pálavským cyklomaratonem a Bolatickou 30 , kdy většina hlásí atak na zlepšení svých časů, v květnu to bude, pokud vyjde počasí, Opavská Silesia a tradiční Král Šumavy , v červnu nás čeká oslava desátého výročí časovky na Praděd , v červenci to je další nájezd Goofáku na rakouskou Salzku , v srpnu to bude Pálavský Krpál.
Celý článek...
 
2014 Vánoční bike 13.12 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pondělí, 01. prosinec 2014
 
Klatovský konvoj aneb wellness v Nemilkově? Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Čtvrtek, 29. květen 2014
 Podíváme se co, říká vševědoucí gůgl na slovo konvoj. Citace zní „Konvoj je skupina navzájem spolupracujících vozidel nebo lodí cestujících po stejné trase.“ Což je přesně náš závod na, který se teď valná většina Goofáků chystáme. To, že mezi „vyšlehanejma cyklistama“ většina vypadáme jak skupina Turbolenc, jsme si už zvykli. Dokonce na pár závodech i pro nás (asi ne kvůli nám Cool) zřídili kategorie TIR, ale to není případ bájného to závodu Krále Šumavy. A proč konvoj? Jede nás letos největší Goofácká účast v historii Goofy na Králi.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 16 z 53
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter