Zajímavé články nejen pro sportovce

Omluva Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 29. květen 2012
 Po dlouhé době je tu článek na Goofy stránkách. Je to hlavně omluva za dlouhodobý výpadek, který byl zapříčiněn v první řadě zaneprázdněním administrátora a ve druhé řadě stránky byly chvilku mimo provoz a za jejich zprovoznění děkujem našemu IT, že už je dnes vše v pořádku. Na stránkách jsou výpadky, některých stran, ale věřím, že časem se vše doplní a my najdem potřebné informace z let minulých. Proto i prosím všechny Goofáky pokud se zúčastní závodu napište mail, či jinak informujte o svých výsledcích (facebook, diskuze). Pokud máte nějaké fotografie či dokonce vás políbí psací můza ihned se s náma podělte o svůj článek. Věříme, že společnýma silama zas bude co číst na našich stránkách, že po každém kliknutí na ně najdete něco nového.
 
Goofy Boty Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Neděle, 27. květen 2012
 První z našich nápadů, které jsme si domluvili na Pradědu jsou Goofy boty. Zde ja náš návrh. Prosíme všechny co máte zájem, tak napište kolik párů a nahlásit UK Adidas velikost. Pokud máte někde možnost vyzkoušejte si Adidas boty. Tento model je adizero adios. Objednávka bude závazná a termín dodání je 5 týdnů od data zadání. Proto prosím čas objednání je do neděle 12hodin. Pak se vše sečte a zařídí. Pak už se můžeme těšit na výrobek. Cena bot je 2100,- Kč a objednávejte na tel čísle 776074000 či na mailu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Upozorněte všechny Goofáky ať nikdo nepropásne naší akci. Díky za spolupráci. 
 
Sleva pro Goofáky a nejen je Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Čtvrtek, 01. prosinec 2011
 Ve spolupráci s firmou EurocupAgency můžeme všichni Goofáci a jejich příznivci využít slevu na zboží firmy Adidas. Na stránkach eurocupagency.cz/eshop/ při registraci můžeme využít slevový kód EAS0000K a je nám garantovaná sleva 25%. Pokud máme vyhlédnuté jiné zboží firmy Adidas či nenajdeme co se nám líbí můžeme si stáhnout katalogy firmy Adidas na přední stránce (chráněno heslem EAST) a vybrat si zboží z něj a na příslušnem tel čísle objednat. Určitě  nejen o vánocích se bude sleva hodit Wink
 
Vánoční bike 2011 Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Čtvrtek, 01. prosinec 2011
 Letos se vánoční bike pořádá opravdu o pár dní dříve a narychlo a to z důvodu špatné předpovědi počasí. A proto zveme každého příznivce kol ať se dostaví 3.12.  v 10hodin na Staré náměstí, kde bude pohoštěn horkým grogem a následně se celá skupina rozjede k předem známemu cíli. Večer jak je již tradičním zvykem se všichni sejdem v hospůdce, kde se doproberoou naše letošní úspěchy a cíle na příští rok.
 
Na kolo to dlouho nebude Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Úterý, 01. únor 2011

 Dlouhodobá předpověď počasí je komplikovaným procesem, který využívá řadu vědeckých metod a pokročilé techniky. V zásadě pro ni platí totéž, co pro jakoukoli předpověď počasí – pro její vytvoření je třeba sesbírat vhodná meteorologická data, uspořádat je a na jejich základě vytvořit vhodný model jejich dalšího vývoje. Sběr dat pro předpověď počasí Počasím rozumíme souhrn několika základních faktorů – z hlediska běžného člověka bývají nejdůležitější teplota a srážky, důležitou roli ovšem hrají rovněž atmosférický tlak, vlhkost vzduchu a rychlost či směr větru. Tyto faktory lze měřit z pozemských meteorologických stanic, případně z meteorologických balónů .

Celý článek...
 
Kolo a zima Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Středa, 26. leden 2011

 Běžné cyklistické oblečení tvoří cyklistické kalhoty, tričko (dres) a boty s pevnější podrážkou, případně s možností namontování mechanismu nášlapných pedálů.Cyklistické kalhoty jsou důležité jednak kvůli antibakteriální vložce, která změkčuje posed, jednak kvůli své přilnavosti k tělu. Zahřívají svaly, jsou lehké a elastické, „aerodynamické“. Mají různou délku – nad kolena, pod ně, až po kotníky, do pasu anebo laclové. Existují i klasické krátké kalhoty (neobepínající) s vnitřní cyklistickou vložkou. Cyklistické tričko (dres) má oproti běžnému bavlněnému výhodu neprofouknutí, pot se z něho lépe odpařuje. Velmi praktické jsou kapsy na zadní části.Příjemná je i kombinace spodního trička ze speciálního materiálu (např. firma Moira) a navrch obyčejné triko. 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 32 z 53
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter