Zajímavé články nejen pro sportovce

Akce Goofy Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pondělí, 16. únor 2009

 Zpráva pro všechny Goofáky a i pro návštěvníky stránek.  Ředitel Lukáš pro nás Goofáky a i pro všechny, kdo se dostane na naše stránky připravil akci do 31.3. 2009 a to slevu 10 % na e-shopu www.outdoorweb.cz. Slevu získá každý, kdo při objednání dá do poznámky heslo "GOOFY".Akce se týká veškerého zboží nabízeného na stránkách. Věříme, pokud něco sháníte, že Goofy sleva vám pomůže v rozhodnutí si to koupit. 

 

 
Jak jsme na tom byli Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 10. únor 2009
 Když se ohlédneme a zhodnotíme 2008, musíme se vší skromností říci, že byl pro náš tým velmi úspěšným. Největší úspěch zaznamenal Zbyněk Ocásek st., který stal se Mistrem Světa masters v cyklokrosu a přeci jen duhovými trikoty se pyšní jen ty nej týmy. Goofáci se zúčastnili mnoha závodů nejen doma, ale i v Belgii, Německu, Itálii a Rakousku. Druhého ročníku našeho Krnovskéhoho Goofáka se zúčastnilo 138 jezdců a pořádali jsme i cyklokrosový závod v Krnově.
Celý článek...
 
Vánoční Bike - Sokolov Tisk E-mail
Napsal Pavel Staněk   
Pondělí, 08. prosinec 2008

   ...aneb projížďka za teplým grogem...Jako minulý rok tak i letos si Vás dovolujeme pozvat na Vánoční Bike, který je brán jako rozlučka s cyklistickou sezónou Goofáků. Trať měří asi 50 km a jede se "na pohodu". Sraz v Sokolově 21.12.2008 na Starém Náměstí v 10:00 hod.


Celý článek...
 
Nadbytek tuku kolem pasu je velmi nebezpečný Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 19. listopad 2008
Nadbytek tuku kolem pasu významně zvyšuje riziko předčasného úmrtí, i pokud je celková tělesná hmotnost v normě, varují britští lékaři. Výzkum zahrnující 360 000 lidí z devíti evropských zemí ukázal, že objem kolem pasu je velmi významný indikátor předpokládané délky života.
Každých 5 cm navíc v pase zvyšuje riziko předčasného úmrtí o 13 až 17 procent. Měření objemu pasu je proto lékařům doporučováno jako levná a jednoduchá metoda vyšetření celkového zdraví. Jak uvádí BBC, standardní měření obezity pomocí indexu tělesné hmotnosti (BMI) se sice i nadále dá považovat za dobrý způsob,


Celý článek...
 
Saunování Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pátek, 10. říjen 2008

Konec letních dnů se nám již pomalu naplnil, podzim tluče na dveře, všechny vrcholné soutěže již máte jistě zdárně za sebou a s příchodem prvních chladných dnů jste si zajisté vzpomněli na příjemně strávené chvilky v teplém domečku, doprovázené mnoha historkami a soutěžemi, kdo vydrží v teple déle či kdo skočí po hlavě do bazénku s ledovou vodou. Ano, nemýlíte se, dnešní článek Vám napoví, jak to vlastně se saunováním je. Sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a u nás byla donedávna jen součástí hotelových a léčebných komplexů.

Celý článek...
 
Náhrady bílého jedu (cukru-sacharozy) Tisk E-mail
Napsal Hana Staňková   
Úterý, 06. květen 2008

Skoro všichni jsme již slyšeli o škodlivosti cukru, nazývaného ,,Bílý jed,,.Jediné kladné vlastnosti, sladkost a rychlá energie, přebijí záporné vlastnosti. Nadměrné užívání cukru škodí celkově celému tělu. Jeho špatný vliv se podepisuje na každém orgánu, na každé části těla. Některé si můžeme vyjmenovat: srdce-např.degenerativní onemocnění, játra-ukládání cukrů, tuků, slinivka-cukrovka, tlusté i tenké střevo-zácpy a záněty, žaludek-překyselení, oči-poruchy vidění, zuby-kazivost, vlasy-padání, nehty-lámání, kůže-pigmentové skvrny.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 33 - 48 z 53
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter