Podruhé snad víme do čeho jdeme! Tisk E-mail
Neděle, 04. leden 2009

A je to tu zas! Po dojetí Trans Alpu v létě jsme se s Radkem bavili, že příští rok to nepojedeme. Zážitek je to sice obrovský, ale máme oba dva po skončení sezóny málo času na systematickou přípravu na tento těžký závod.

 1.12. nám přišel mail od organizátorů, že naše registrace byla úspěšná, i když se ani jeden z nás nepřihlásil. Začali jsme znova uvažovat, že bychom ho přece jenom zas jeli. Po půl roce už byla dřina zapomenuta a zůstali jen ty nádherné zážitky. Tak jsme odpověděli, že ok, místo bereme. Odpověď přišla záhy, ale úplně jiná než jsme čekali. Prý, že se nám omlouvají, ale došlo k technické chybě a mail od nich je tedy neplatný. Ale ať se zkusíme dodatečně přihlásit a slíbili nám, že pokud naše loňské umístění bylo do první 150ky, dostaneme od nich jejich volné místo, které si drží pro loterie a jiné příležitosti. Do této podmínky jsme se vešli.
Letos se Trans Alp jede jinou trasou a délkou i převýšením se zdá ještě těžší než loni. Pro přípravu budeme mít o týden méně času, protože závod startuje už 28. června. Letos pojedeme se stejným cílem, objet závod co nejlépe a co bude v našich silách. Teď už víme, na co se máme připravit a co nás může potkat a tak doufáme, že se nám i letos podaří se dobře připravit a reprezentovat Goofy.

Naše stavy: 1.1.2009

Bonkie: 0 km

Ice:       0 km po operaci kolene

Děkujeme těmto partnerům :

 
< Předch.
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter