2. Etapa: Imst - Ischgl (148,62 km - 2770 m převýšení) Tisk E-mail
Pondělí, 29. červen 2009
Vzdálenost:    148,62 km
Převýšení:    2770 m
Kopce:    Arlberg, Bielerhöhe
 
2. etapa Budíček byl na sedmou hodinu ranní. Po vydatné snídani jsme zabalili a připravili se na další náročnou etapu. Dneska nás přivítalo krásné počasí, které se dneska hodně povedlo – místy až 32 stupňů. Start v 9:00 dal do pohybu celý peloton. Začátek byl do mírnějšího kopce, kde rychlost neklesla pod 30 km/h. Pak se nám postavil asfalt do očí a chvílemi byl hodně blízko – stoupání až 17 %. Posléze následoval dlouhý sjezd, kde jsme proletěli jedním tunelem rychlostí kolem 90 km/h.

Poté začalo poslední dlouhé stoupání na vrchol Bielerhohe – kde nám hodně pomohl Pete při doplnění vody a jointu do bidónu. Kopec nám dal hodně zabrat. Do cíle už to bylo jen 20 km z kopce, kde se sjela početná skupinka, kterou tahal hlavně naše mašina Pete. V cíli jsme byli za 5:15.26,6. Na pasta party jsme se poprvé pobavily s dalšími českými závodníky a dohodli si pivko v cíli poslední etapy na Rivě.

 Fotografie ZDE

 

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter