Vítejte u GOOFÁKŮ Tisk E-mail

Praded Jsme skupina přátel , které baví jezdit na kole. Rádi se zúčastníme některých námi vybraných cyklistických závodů a triatlonů. S cílem si to převážně užít a samozřejmě se pokusit o co nejlepší výsledek v rámci našich schopností. Po závodech rádi posedíme a rozebereme naše zážitky a popřípadě si domluvíme společnou jízdu či účast v dalším závodě. Jsme nový team naše historie je zároveň naší současností. Jelikož vše začalo výjezdem na Praděd (Bonkie, Ondra) jsme si vytvořili náš cíl dostat se v co nejlepším čase a jednou v roce pořádáme vlastní časovku Na Praděd a Goofy Triatlon 

A tak i poctivě najíždíme Kilometry, aby jsme se co nejméně trápili cestou nahoru, kde nás čeká zasloužené občerstvení.V roce 2007 se náš team spojil s krnovským Ociz klubem a vznikl tak název Goofy Ociz Team. Náš team se tím pádem rozrostl a už hned na začátku naší krátké historie jsme zaznamenali první velky úspěch našich dresů. Zbyněk Ocásek se stal v roce 2008 Mistrem Světa Masters v cyklokrosu. V roce 2014 se zpět odtrhl Ociz team a taj už pokračujeme jen jako Goofy team. 2014 je i průlomovým rokem, kdy jsme začali i jezdit maratony v zahraničí.

 

Naše Historie

Jednoho zimního večera 2005 jsme si řekli"Dost bylo ježdění jen tak! Dáme tomu trochu formu) a tak jsme vymysleli náš GOOFY TEAM, ale jak to vlatně bylo... … Jednou jsme se domluvili a vyjeli si na kole, že prý na pivo, ale vybrali jsme si špatný cíl „Praděd“.Dali jsme si sraz na parkovišti u Karlovy studánky,přesedlali na kola a vyrazili. Na hvězdu to šlo dle hesla "jedeme na pivo" Od Hvězdy se silnice zvedla Radek s Ivošem ujeli a Ice si po deseti minutách myslel, že se toho piva nedočká....Po vydrápání se nahoru a po jednom zlatavém moku byla veškerá dřina zapomenuta, začal se domlouvat další výjezd(Praděd). Začali jsme na kole jezdit více, už ne jen na pivo, ale i proto abychom si zlepšili fyzičku.Hlavně ať se nám na ten Praděd jezdí lépe.Což se potvrdilo a žačali jsme si měřit časy.. (kdo vyjede rychleji od závory Hvězda na Praděd) Tak jsme vyměnili naše horáky za silniční kola aby se nám lépe jezdilo Laughing )

Cyklistika nás začala bavit. Tak jak správní bikeři jsme vylepšovali naše kola, komponenty měnili za lepší, kvalitnější. (stále nejsme a asi nikdy nebudeme spokojeni Cool) ) Pak jsme už vymysleli tým, časem se přihlásili na nějaké závody (1.rokem konfrontace převážně Šnek) a zkusili je dojet. Sledovali nás kamarádi, že někteří začali jezdit též (i u nich došlo k nákupům nových kol).


Proto i tým začal přijímat nové členy .. Kdy rodinní příslušníci jsou automaticky přijímáni a ostatní se musí držet našeho hesla:

Není důležité jezdit rychle,ale dobře u toho vypadat.

Pozor ne každý může být v našem týmu. Musí projít čekatelskou dobou, v které členové týmu rozhodnou o přijmutí (někdy přimhouříme oči za malý alkoholový úplatek Wink, protože sami dobře nevypadáme).Momentálně máme stop stav je nás už poměrně dost.

 
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter