4. Etapa: Sölden - Naturns (91,19 km, 1848 m převýšení) Tisk E-mail
Středa, 01. červenec 2009
Vzdálenost:    91,19 km
Převýšení:    1848 m
Kopce:    Timmelsjoch
 
4. etapa Budíček jsme si raději nastavili na 6:50. Radek nemohl dospat a vstával už 6:15 ;). Dnes nás čekala nejkratší etapa z celého závodu. Stačilo v uvozovkách vystoupat na vrchol Timmelsjoh a pak už se klesalo a krom dvou prudkých kratších výjezdů, které s Radkem nazýváme kulturní vložkou ;). Oproti loňskému roku jsme se zlepšili ve výjezdu o 13 minut.

Pod kopcem jsme si sundali pláštěnku a v balíku jsme se blížili k cíli, ale před druhým bufetem nás čekala jedna z kulturních vložek a tam se náš balík roztrhal a pak už jsme s Radkem ve dvou dojeli do cíle. Jeli jsme jak vlak a sbírali jsme odpadlíky co byli před námi, ale neměli sílu nám pomoci s námi střídat. Takže jsme moc neušetřili sil na zítřejší těžkou etapu. Po bazénku a masáži po rozkvetlou třešní už teď odpočíváme na penzionu a pijeme radlera a vymýšlíme taktiku na zítřek ;). Pete si dnes vyjel směrem k našemu zítřejšímu kopci Stelvio a 5 km před vrcholem to musel otočit, protože začalo pršet. Teď už je mezi námi, ale je z nás nejvíce zničen ;). Pokud přežijeme zítra napíšeme zas ;).

Fotky ZDE

 


 

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter