7. Etapa: Kaltern - Arco (102,73km, 1546m převýšení) Tisk E-mail
Pondělí, 06. červenec 2009
Vzdálenost:    102,73 km
Převýšení:    1546 m
Kopce:     Fai della Paganella, Andalo
 

 Před poslední etapou jsme si po pasta party dali ještě na hotelu řízek, abychom měli plno sil dokončit poslední etapu. Už noc nám naznačovala, že bude velké teplo a to se potvrdilo. Ráno po masáži jsme si ještě skočili osvěžit do bazénu. Pak už hurá na start ;). Etapa měla dva kopce první na 25 km a druhý na 82 a oba měřili 10 km. Před prvním stoupáním náš balík zastavil vlak a skoro všichni závodníci toho využili a skočili si na záchod.


Do cíle jsme se nějak dostali a zdárně dokončili Trans Alp. V cíli jsme se ještě nechali zvážit a přihlásili jsme se tak do kategorie nejtěžší tým. Pak už jsme si sedli do baru a počkali na české kamarády a dopřáli si pár zasloužených piv. K odpoledni byl čas se přemístit na hotel a převléknout se na večerní party. V hotelu jsme k nelibosti personálu si zaskotačili v bazénu ;) a převlékli jsme se do večerní róby ;). Když začalo vyhlašování už jsme tušili, že máme velkou šanci se dostat na pódium v naší kamionové kategorii ;) a taky ano vyhlásili nás na prvním místě a my jsme s českou vlajkou a velkým aplausem vystoupili na nejvyšší stupínek ;). Potom už jsme dostali dres finisheru TransAlpu 2009 a pak už následovala oslava, ale to co se na ní dělo už nepatří do rubriky reportáže ze závodu ;) .

Všem co sledovali naše reportáže a drželi nám palce děkujeme za přízeň. A za nás jsme velice rádi, že jsme závod dokončili, protože letos to bylo opravdu těžší než loňský rok. A i jsme spokojeni s dosaženým výsledkem a pro ty co nezažili vřele doporučujeme, protože tak krásné kopce a panoramata se jen tak nevidí ;).Děkujeme Petovi a Martině za velikou pomoc, protože vše klapalo na jedničku s hvězdičkou. ;)

 

 

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter