Ve znamení retra Tisk E-mail
Středa, 06. únor 2013
 V prvé řadě všem Goofákům a příznivcům cyklistiky přejeme opožděně vše nej  v novém roce. Jak jste si všimli, blíží se konec objednávek nových Goofy dresů, které se nesou v retro stylu a věříme, že se všem nový design líbí a najedete v nich plno kilometrů.
Na retro dresech jsme se skoro všichni dohodli na duatlonu na Krajkové. Hlásíme předem a berem si jako předsevzetí, že se navrátíme k častějším reportům ze závodů i jiných článků, pravidelné doplňování km v naší tabulce, aktuálně informovat o našich výsledcích na závodech. Proto jsme se dohodli s členy Goofy, že pomůžou s doplňováním a plnění stránek. Další sice nadčasovou zprávou je to, že když vše dobře dopadne, tak pozměníme vzhled stránek, aby i po delší době nastala změna i na webu, kde dojde aktualizaci členů, fotek a jiných změnách.
Proto ještě jednou přejeme hodně najetých kilometrů a hojnou účast na závodech. Informujte a posílejte mailem výsledky, fota i reporty. I vy můžete pomoci ke vzhledu stránek, že budete informovat ostatní o vašich zážitcích a úspěších v sedle kola.
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter