Goofáci na Stravě Tisk E-mail
Čtvrtek, 07. únor 2013
 Jelikož nám moderní doba stále jde dopředu a naši vývojáři vymýšlejí stále lepší programy. Jak sledovat a analyzovat naše sportovní výkony. Řada webových služeb proto nabízí zaznamenávání a vyhodnocování výkonu, zpravidla ve spolupráci s chytrými telefony, nebo jinými GPS zařízeními. Pro běh, plavání, cyklistiku a mnoho dalšího můžete využít řadu specializovaných webových služeb, které vám zmapují a zaznamenají sportovní výkony, trasu a ještě poradí s vylepšováním kondice. Nejedná se přitom o pouhé databáze, kam sportovec zapisuje vlastní výkony. Mnohem více se jedná o sofistikované mechanismy a služby, které jsou schopny (či je to přímo nutností) využívat mobilní zařízení, smartphony, GPS lokalizaci či software nainstalovaný v lokálním počítači.Pár Goofáků si vybralo program STRAVA CYCLING, kde můžete sledovat svého přítele Goofáka jak trénuje a kudy jezdí (třeba vám to ukáže kudy se můžete vydat na příští vyjížďku).  Je kompatibilní s přístroji od firmy Garmin či velmi dobře spolupracuje s chytrými telefony (Android i iPhone). 

Zde stručný popis: STRAVA
Strava Cycling - Použijte jej k přihlášení a analyzování své jízdy a soutěžení a porovnávání s přáteli.

- Zaznamenává sportovní výkony, zobrazuje mapy a analyzuje jízdu i data.
- Hrajte o krále a královnu hor.
- Motivujte sebe jezdit déle a rychleji.
- Okamžitě se nahraje do společenství Strava.com, kde můžete sledovat sebe, přátelé či členy týmu.   – Vytvářet vlastní hodnoty měření a porovnávání s přáteli.
Popis z internetu:
Nežere moc baterku. K záznamu nepotřebujete připojení k síti. Máte svůj profil, kde je nespočet možností sdílení výkony s přáteli. Na webu aplikace jsou kluby a spolky. Jsou zde Segmenty na vyzvání známých a poměření sil s nespočtem soupeřů, často včetně profesionálů. Můžete běhat, chodit, lyžovat, jezdit na inlinech a kole, nebo i surfovat.
Aplikaci pro telefony najdete ZDE:
Team Goofy po přihlášení najdete ZDE:
Kdo používá a jak  (klikněte na jméno):

Bonkie
Ice
Icesen
Palin
Kapr
 Kdo se přidá????

 

strava

 

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter