Hurá výsledky na světě Tisk E-mail
Pátek, 08. únor 2013
 Po více jak půl roce se mi podařilo v záloze telefonu najít fotografie z našeho duatlonu, který se konal na Horním Studenci. Pozdě, ale přece se můžeme pochlubit, jak se nám tam dařilo a že se dařilo ;). Termín tentokrát vyšel na den volna k výročí upálení Jana Husa a tak jsme se mohli sejít všichni už odpoledne a start mohl být stanoven na sedmnáctou hodinu.  Před startem se spustila vášnivá debata ohledně délky běhu, kde hlavním odpůrce byl vyhlášený milovník běhu Bonkie a rozporoval, že vždy to byl triatlon a ne dublon, ale co jsme mohli dělat, když nejbližší voda byla dostupná pro většinu z nás spíše autem než na kole. Po demokratickém hlasování jsme odsouhlasili už předem vyznačenou trasu duatlonu a na start se nám postavilo na 12 nadržených závodníků. Slavnostní výstřel s pistole už s pivem ruce provedl šéf grilu Schubi.

Po startu jsme všichni vyběhli na trať, kde každý dle své kondice či chtěním zdolat duatlon v co nejkratším čase, zdárně doběhli do cíle. Myslím, že všichni se s traťí poprali se ctí a nikdo nikde neupadl, nezranil se a ani žádné z kol nebylo zničeno. V cíli už se grilovali klobásky a točilo pivko a chystalo se slavnostní předávání cen.
Mistr Jan Hus byl římskokatolický kněz, český středověký náboženský myslitel, reformátor a kazatel. Datum jeho upálení se stalo českým státním svátkem. A tak se naše oslava výsledků a státního svátku nesla v duchu ohně a občasného pálení, ale to už není na vyprávění. Kdo to chce zažít, musí přijet na Goofy triatlon či duatlon v roce 2013 a sdílet zážitky s náma Wink.

Fotografie ZDE

Výsledky:

Místo:    Jméno     Čas:
1.          Ice             47,42
2.          Bonkie       48,25
3.          Kapr           52,10
4.          Dan            56,20
5.          Palin           59,43
6.          Rasty        1:00,10
7.          Vanda        1:03,10
8.          Bohouš      1:03,15
9.          Zdenda      1:11,00
10.        Jarda         1:12,40
11.        Andrea       DNF
12.        Miky          DNF

 

 

 

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter