Váha dolů a výkonnost nahoru Tisk E-mail
Úterý, 15. říjen 2013
 Druhým s kým vedeme rozhovor před přípravou na Salzku je Radek Sova. Řeč bude o jeho pohnutkách se přihlásit, a jakou volí přípravu. Každým rokem propadá kouzlu kola čím dál víc. čas jak sám říká má a tak prý není nad čím uvažovat. A tak ani asi nebylo divu, že se přihlásil na výzvu Goofáků a pojede trať 120km dlouhou. Jako i přípravu pojede na Krále Šumavy a tak i jeho nejlepší čas na Praděd je v příštím roce ve velkém ohrožení.

 

1. Radku, co Tebe vedlo k přihlášení na závod?

Tak především to, že se na toto „dobrodružství“ přihlásili i další kamarádi z Goofy, klasický hec od Ice a zároveň to vidím jako zajímavou výzvu.

 2. Proč zrovna 119km?


To je jednoduché, vím že 211 by bylo pro mě opravdu hodně, navíc jsem si vzpomenul jak jsme se s Bonkiem bavili o Kopřivnickém drtiči. A když takový borec řekne, že toho měl dost, není pro mě jiné volby, pokud chci dojet Wink

 3. Jakou zvolíš přípravu a jaké máš cíle?

Přípravu jsem zahájil již teď v říjnu. Primární cíl je snížit váhu alespoň na 100 kg a zároveň s tím trénink a ještě jednou trénink. Cíle pro příští rok jsou dány – vyjet na Praděd pod 50 min. a dojet v limitu Salzkammergut Trophy.

 4. Po pár letech jak hodnotíš svou pozici v Goofy?

O pozici snad ani nejde mluvit, ale získal jsem ve Vás všech prima kamarády a jsem rád, že jsem se mezi Vás mohl dostat.

 5. Co říkáš taky na společné závodění Goofáku na jednotlivých závodech?

Dobrý záměr a zároveň možnost jak se setkat i mimo Praděd a triatlon. Zatím jsem absolvoval většinu akcí s Palinem a to stálo taky za to. Zároveň se těším, že ve větším počtu bude o to větší legrace ;)

 6. Co říkáš na letošní více zapojení Goofáku do chodu klubu?


Jsem příjemně překvapený jak se to v klubu rozjelo. Přibylo názorů, reportů a s tím i nápadů co a jak dál. Najednou to není jen anonymní čtení, ale živý klub.

 7. Co očekáváš od roku 2014 v Goofy?

Čekám jako každý rok  že se budu moci se všemi (pokud to bude možné) setkat, poklábosit a zároveň si užít dalších společných akcí.

Zapoměl jsem dodat, že se těším na limited edition dresy pro Salzkammergut Trophy Cool

 

Samozřejmě i Tobě přejem hodně najetých km a tedy splnění Tvých cílů.

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter