Goofy dobývá Prahu Tisk E-mail
Středa, 15. leden 2014
 Praha pociťuje věhlas našeho Goofy teamu a tak není divu, že se hlásí raději k nám než k týmům, které svoji spádovostí spadají pod matičku Prahu. Představujeme vám budoucí manželský pár, kde se termín svatby kryje s naší časovkou a tak už jako manželé přijedou na triatlon. Zápisné tedy bude o to hezčí. Věříme, že se i přes přípravy svatby, dobře potrénují a budou čeřit výsledkové vody na závodech co se přihlásí. Jen do teď namátkou Král Śumavy a Pálavský cyklomaraton, kde Michal bude atakovat bednu skoro pro Goofy šitou kategorii TIRáků.


1.    Představ sám sebe? 

Michal:
Ahoj, jmenuju s Michal Naď a spolu s mojí Bobulkou rozšiřuji řady Goofáků o ty s basketbalovou minulostí a trochu i současností.
Bobule: Ahoj Goofáci, jsem již zmiňovaná Bobule z jižní Moravy a ráda bych se jako sportovní amatér přigoofovala mezi vás.

2.    Tvá sportovní minulost?

Michal:
Má sportovní minulost se točila kolem oranžového nesmyslu ať už v roli hráče nebo trenéra, ovšem po zhlédnutí filmu Kolo Ghislaina Lamberta (Le vélo de Ghislain Lambert (2001)) jsem věděl, kam se bude ubírat má budoucnost.
Bobule: Tento bod bych okomentovala velice stručně … už v chodítku jsem si rozrazila bradu.

3.    Jak jsi se dostal ke Goofákům? 
 
Michal:
Ke Goofákům mě přivedl Ice, můj bývalý proti i spoluhráč a můj současný svěřenec.
Bobule: Hodiny a hodiny poslouchání příhod a zážitků nejen ze závodů od Ice – nešlo se nenadchnout!

4.    Co pro Tebe znamená Goofy Team?
Michal: Goofy team pro mě znamená možnost skloubit radost z pohybu s radostí být členem party lidí, kteří vidí svět podobným způsobem jako my.
Bobule: Možnost bavit se tímto sportem a šlápnout do pedálů společně s těmi, co mají stejný cíl – pořádně se zapotit, i když to občas bolí a nahoře se potom odměnit vychlazenou dvanáctkou Wink Ale hlavně být příště zase o kus lepší!

5.    Jaké jsou Tvé koníčky?

Michal:
Tak nyní již mohu říct, že je to cyklistika ve všech podobách, a jinak si rád počtu pěknou knihu, třeba o Lanci Armstrongovi, kouknu na pěkný film, třeba o Ghislainu Lambertovi, při skleničce nějakého dobrého moku.
Bobule: Poznávání krás české přírody ze sedla kola, aerobic, doplňování pitného režimu Wink 

6.    Jaké jsou tvé cyklistické cíle?

Michal: Mým prvním cyklistickým cílem je dojet letos v barvách Goofy teamu 105 km na Králi bez úhony a každým rokem navyšovat kilometry strávené na bicyklu.
Bobule: Mým hlavním letošním cílem je přežít Krále Šumavy 45 km a stále zlepšovat své Goofy výsledky.

7.    Jakých Goofy akcí by jsi se letos chtěl zúčastnit?

Michal: Bohužel po termínové kolizi nemůžeme jet s Bobulkou letos na Praděd, tak snad vyjde ten triatlon.
Bobule: Vyzkoušet si Triatlon a přidat se k ouškařům.

8.    Co jsi ještě nikomu neřekl?

Michal: Nestihl jsem toho říct mnoho, ale on mě Ice stejně ke slovu nepustí
Bobule: Já vám to řeknu, jen když to nikomu neřeknete Wink
Tak přejeme hodně úspěchů.....
 
< Předch.   Další >
Copyright 2020 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter