Sleduji to z povzdálí.. Tisk E-mail
Pondělí, 10. únor 2014
 Po dlouhé době tu máme rozhovor s jedním co byl u začátků Goofy teamu Bohoušem. dlouho pracoval v Irsku a po návratu se zas připojil mezi nás Goofáky. Stejně jak Rastyho ho časově velmi zaneprázdnilo stavění domácího hnízdečka, ale samozřejmě my věříme, že si zas najde více času na koníček, který nás všechny spojuje. Jak sám o sobě prohlašuje, že je introvert a tak si dokážete představit, že sepsání našeho rozhovoru si vyžádalo svůj čas. Jak se říká v jedné nejmenované pohádce "Kdo si počká ten se dočká" a tak jsme se my Goofáci dočkali a můžeme si přečíst rozhovor.  

1.    Pomalu se zabydlujete v novém rodinném domě, co vás ještě čeká k vaší spokojenosti?
Spokojeni jsme už jen tím, že jsme se nastěhovali. Zbývá dotáhnout fasádu a oplocení pozemku, zahradu s příjezdem.

2.    Daří se Ti najít čas i na sport?
Toho času moc nemám. Rok 2013 se točil kolem dětí, stavby a staronového zaměstnání. Chtěl bych to tento rok konečně nějak dohnat a napravit (jako vždy), ale po první vyjížďce jsem  onemocněl (ne vinou té vyjížďky) a tak ta plánovaná pravidelnost opět padla. Navíc starší ze synů začal s hokejem, tak to taky trochu toho času odkrojí.

3.    Chtěl by ses více zapojit do dění Goofy Teamu?
Tak to bych chtěl asi pořád, ale nějak mi to nevychází časově. Ať už to byl náš několikaletý výlet za hranice, stavba domu nebo kluci. Rodinu upřednostňuji, takže Goofy mám spíš jako koníček, který mi přináší potěšení. Samozřejmě tento postoj nechci držet neustále už jen vzhledem k mé momentální nulové fyzické kondici.

4.     Na co se nejvíce Těšíš z pohledu Goofy v příštím roce 2014?
Jsem na tom tak, že oproti svým začátkům, kdy jsem se zúčastňoval různých závodů, si teď stanovuji dva roční cíle. Praděd a Triatlon. Praděd se mi už dva roky nějak nedaří naplnit. Dříve bylo samozřejmostí se účastnit, tak doufám, že se k tomu vrátím. Pokud se dokopu k něčemu dalšímu, něčemu co bude navíc, tak jedině dobře.

5.    Najdeš čas i na nějaký závod?
Tento rok bych rád zajel Bahno.

6.    Uvažuješ, že by ses přidal a jel  Salzkammergut Trophy jakou by jsi případně jel trať?
O účasti neuvažuji, vůbec nemám natrénováno.

7.    Máš plán kolik km najet v příštím roce?
Alespoň 2 000 km.

8.    Chceš něco vzkázat všem Goofákům?
Ať si ze mě vůbec nikdo  nebere příklad. Na to tu jsou jiní – Ice, Palin, Bonki, Ivoš, Dan Kovář, Radek Sova, Kapr, Zdenda, Rasty a všichni ostatní, koho jsem nejmenoval. Jen ne ze mně.
Hlavně a to je nejdůležitější, přejme všichni hodně pevné vůle a sil Icesenovi
Děkujeme za rozhovor a těšíme se na společné vyjižďky a nebo setkání na našich akcích. 
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter