Jen to se rozjet Tisk E-mail
Čtvrtek, 13. únor 2014
 Po zranění kolene se do sedla chystá Zdeněk a tak jsme mu položili pár otázek na téma letošní sezóny. Každý rok se zúčastní Krále Šumavy a už si vyzkoušel jaké to jet krále, když je krásné počasí, ale když počasí vůbec nepřeje. Loňské špatné počasí ho neodradilo a i letos se chystá do Klatov, ale my věříme, že najede dostatečný počet km a postaví se třeba na jednu z delších tras závodu. To ho nabudí i na další náš výlet do Rakouska.


1.    Všeobecně se ví, že tě potkalo zranění. Můžeš nám to přiblížit?

Došlo k tomu během utkání v basketbalu. Koleno nevydrželo, bohužel došlo k vykloubení a projevilo se zranění, které jsem si přivodil již o rok dříve a to v září 2012, kdy mi na tréninku při doskoku praskl přední křížový vaz v koleni.

2.    Jak se bude vyvíjet tvá regenerace?
Regenerace se zatím vyvíjí dobře, ale ztratil jsem velký objem svalové hmoty z nohy a dohání se to postupně a strašně pomalu, ale na kolo už můžu a tak doufám, že to již bude brzy v pořádku a snad pokud možno to bude stejně dobré jako předtím.

3.    A dá se vůbec v tvém zranění sportovat?

Sportovat se určitě dá a to sportem, kterému říkám Gaučing Laughing, ale to není zrovna ta správná příprava na sezónu. Už v prosinci jsem párkrát sedl na kolo a něco málo najel, ale nebylo to ono. Před týdnem už jsem vyzkoušel i zajít na trénink si jen tak zastřílet, ale při běhu to bolí a ještě je znát, že noha není pevná, ale věřím, že již bude zase jako dříve Laughing

4.     Na co se nejvíce Těšíš z pohledu Goofy v příštím roce 2014?
Tak těším se na týmové akce stejně asi jako všichni ostatní a taky na to až poznám nové členy. Dále mě velice láká účast na Pálavě, kam asi vyrazím a pak se nám taky moc pěkně rýsuje účast na Králi Šumavy, kterého letos jistě nevynechám.

5.    Jakých závodů se chceš zúčastnit?
Tak plánů by bylo jistě hodně, ale záleží na čase, a jak se budu stíhat připravovat. Jistě se zúčastním Goofy akcí, pak Krále Šumavy, dále pak se zúčastním akce na Pálavě, také možná dvou závodů Kola pro život a to Karlových Varů a Plzni a asi také i Salzky.

6.    Uvažuješ, že by ses přidal a jel Salzkammergut Trophy jakou trať?
Účast na této akci stále zvažuji, ale jet bych chtěl a tak asi pojedu Laughing. V mém případě bych uvažoval maximálně o trati 119 km nebo kratší 70 km, na ty bych si troufl.

7.    Máš plán kolik km najet v příštím roce?

Nějaké číslo v hlavě mám, ale nebudu prozrazovat. Samozřejmě chci, aby to bylo lepší než loni a pokud se budu chtít zúčastnit akcí, které jsem tu vyjmenoval, budu muset loňský rok překonat o pořádný kus Laughing.

8.    Chceš něco vzkázat všem Goofákům?
Určitě ještě jednou gratuluji Palinovi a Icovi za pěkné umístění v Hradci. Zároveň bych poděkoval za skvělou reprezentaci Goofy. A ostatním přeji hodně najetých kilometrů a hlavně ve zdraví abychom jsme se potkali na co nejvíce akcích a pokud možno opanovali co nejvíce vítězných stupínku v letošním roce.
Přejeme hlavně tedy to zdraví a rychlý návrat do sedla a tím i nárůst svalů.....
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter