Dvoustovka čeká Tisk E-mail
Pondělí, 17. únor 2014
 Našli jsme si chvilku a položili tři otázky našim přem závodníkům, kteří se postaví v červenci na strat tratě 211km dlouhé. Počasí v letošní zimě je celkem přívětivé a tak jsme chtěli vědět jak se jim zatím daří plnit své představy a přípravě na tento sice krásný, ale o to díky své délce náročnější závod. Jestli se jim to daří posuďte sami? Příště se pokusíme zeptat těch co jsou přihlášeni na druhou nejdelší trať a to 129km.
1.    Jak pokračuje Tvá příprava na vrchol sezony? Daří se boj s časem? Všichni jsme pracovně a rodinně vytíženi, najdeš si čas na přípravu?

Palin: Zatím díky počasí jde příprava líp, než jsem čekal. Je to sice boj o čas, který chci trávit s rodinou, ale mám štěstí na skvělou ženu, která má pochopení.
Těším se na prodloužení dnů a s tím spojené větší ježdění potřebných objemů. Přece jen to bude lépe skloubené se zaměstnáním.
Dan: Á příprava je trapně směšná, jak moc? To si může každý sám nahlédnout do tabulky ujetých km na goofy stránkách. Když mi čas, děti a Ajka Wink dovolí, tak se svezu 3xtýdně zhruba 2hodiny, ježdění do práce 15km ani nepočítám, to je dobrý tak pro zahřátí. Vzhledem k tomu že jsem přislíbil účast na Salzce 211km tak si začínám pomalu připouštět, že to budou galeje nepřipraveného gladiátora Wink
Ice: Příprava, jestli to tak mohu napsat probíhá nějak v režimu počasí, když to jde vyrazím, ale zatím se mi nedaří prodlužovat časy mých vyjížděk, ale co se mi daří celkem dobře je najeté km znehodnotit nějakým občasným porušením zásad zdravého stravování Laughing. Takže jsem pořád na začátku.
Burys: Času není úplně nejvíc, nicméně poslední 2 týdny spíše lítám po doktorech, trénovat nelze, nikdo neví proč. V nejhorším pojedu na 211km výlet Wink

2.    Sbíráš informace o závodě? Je v Tvém okolí někdo, kdo má závod za sebou?

Palin: Máme tady v Opavě pár účastníků dlouhé, takže věřím, že se k tomu dostaneme, při sedánkách v místní cyklistické Mekce u Chovatelů. Jinak něco se dá najít na netu.
Dan: O pár lidech, co kratší Salzku jeli, vím, bohužel mi nesdělili nic pozitivního až na strohé konstatování že jsem magor.
Ice:
Závod sleduji od doby, co jsem byl ještě v Rakousku a tak informací mám dost. No a někdy lepší, měně vědět Wink.
Burys: Jo, jelo to dost známých, všichni se shodnou na tom, že nemá smysl napálit tempo a jet si svoje.

3.    Ještě toho nelituješ?

Palin: Litovat budu možná až na trati, ale jisté je, že jestli spatřím cíl, tak Goofáci litovat nebudou Laughing.
Dan: Lituju? Ale vůbec ne, aspoň bude bžunda!!! Laughing
Ice: Ne. Jakmile jsem na to kývnul tak do toho jdu. Litovat budu před startem v rámci mé předstartovní horečky Wink a o to delší trávení času v místních Toi toikách Wink.
Burys: Smile viz výše. V nejhorším to bude 211km výlet.
 
Držíme palce a ať se podaří splnit vaši představu o přípravě.
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter