Nový prvek v Goofy - jezdíme Tisk E-mail
Středa, 19. březen 2014
 Dá se říci, že letošní zima celkem i přála cyklistům. Místo mučení doma na rotopedu se dalo i vyjet ven a najíždět první kilometry o mnoho dříve než tomu bylo v minulých zimách. Je i pravdou, že na pár výjimek jsme Goofáci byli jak medvědi co v zimě spí a až léto v nás probudilo chuť na kolo no a některé to i zas táhlo zpět do nor a čekali asi na ještě lepší počasí Wink. A ejhle letos, kdy se prozatím pár jedinců přihlásilo na výzvu Salzky (prostě vyjet musí Wink). Dát z „voleje“ 211km asi nejde? Co, že je to nové?
No strhlo to skoro všechny aktivní členy k činnosti a to jak na rotopedu, tak i v najíždění kilometrů venku a to i třeba i ne za pěkného počasí. Sociální sítě se jen hemží hecováním (Rasty, Kapr, Palin, Hanys, Čája, díky za to Cool), kdo na koho najede více km a to i prostřednictvím sázek o dobré večeře Smile. Což rozpohybovalo naši opomíjenou tabulku km Wink. Kam až se to posunulo? Vyhecovalo nás to nejen, že všichni letos najedou asi svoje historické maxima a i k tomu, že pojedeme více závodů, kde se sejde vel  ká účast Goofáků. A kam, že se to vlastně chystáme? Kolotoč se rozjede každou chvilkou a to seriálem Karlovarské bahno kam pár jedinců by i chtělo jet. Další velkou účastí bude Cyklomaraton Tour Pálava , který je zastoupen velmi v kategorii TIR Tongue out, či ve stejném termínu Bolatická 30 , následuje pro pár jedinců mistrovství Opavy v podobě Silesky . Největší účast se rýsuje na Králi Šumavy a pozor větší část na dlouhé trati. Tím, že se hlavně bavíme cyklistikou tak si projedeme trať Kopřivnického drtiče bez závodního chrcení. No pak už následuje naše velká časovka na Praděd , hned vzápětí skočíme do vody a popereme se s tratí triatlonu . Po něm se jen doladí forma na Salzkammergut Trophy ;). No a určitě každý se i zúčastní nějakého regionálního závodu, kde bude chtít ukázat naše velmi povedené dresy Cool. Hecováním to začíná a super zážitky končí Wink. Tak jen do toho sezóna pomalu začíná, začínáme přepisovat dějiny TEAMU GOOFY. Hlavně nezapomínejte na motto „Není důležité jezdit rychle, ale dobře u toho vypadat“.

 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter