Plány 2015 Tisk E-mail
Úterý, 20. leden 2015
 Tabulka km se nám všem 1.1 vynulovala, ale bylo to jen na chvilku, protože vidina najetí více km než minulý rok je pro některé velká motivace a jiní se předhánějí navzájem a někteří jen plní své novoroční předsevzetí. Je to jedině dobře, protože se tak zlepší naše Goofácké výsledky na závodech, kde se ukážeme. Kam, že to letos hlavně bude? Vypadá to, že jako loňský rok to vypukne v dubnu Pálavským cyklomaratonem a Bolatickou 30 , kdy většina hlásí atak na zlepšení svých časů, v květnu to bude, pokud vyjde počasí, Opavská Silesia a tradiční Král Šumavy , v červnu nás čeká oslava desátého výročí časovky na Praděd , v červenci to je další nájezd Goofáku na rakouskou Salzku , v srpnu to bude Pálavský Krpál.
  A určitě se najde plno jiných závodů, kde bude buď větší či menší naše zastoupení. To nejhlavnější na rok 2015 se chystá právě teď a to oficiální založení sportovního spolku Team Goofy a jeho registrace u příslušného krajského úřadu. Tak myslím, že o motivaci nemáme nouzi a teď jen dobře naladit na nejen naše společné akce, ale i třeba na akcích, kde budeme sólově reprezentovat naše barvy Wink. Hlavně se pak nezapomeňte podělit o vaše dojmy a výsledky.   
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter