Salzka je nej Tisk E-mail
Pátek, 20. únor 2015
 Další díl rozhovorů je s Hanysem, který je v Goofy rok a svoje působení si nemůže vynachválit. Již prvním rok v sobě našel soutěživot motivaci překonávat sám sebe a i se hecovat s kámošema. V letošním roce jak to vypadá jeho entuziasmus ho neopouští a ba naopak sílí. Věříme, že jeho výkony budou i nadále pro něj velkou motivací pokračovat v nastaveném úsilí a jeho růst se projeví i ve výsledkových listin závodů, kterých se zúčastní. My můžen jen přidat. Hanys vydrž, postupně přidávej a ono se to časem dostaví.
1.    Můžeš rekapitulovat loňský rok?
V roce 2014 jsem kolu, řekl bych, bezhlavě propadl. A co víc, našel jsem v něm spoustu přátel a hlavně GOOFÁKŮ.
 


2. Jsi spokojen se svým nájezdem a výsledky?
Jsem spokojený především s tím, že všechny závody, až na jednu výjimku, jsem dojel do cíle i s občasnými technickými problémy. O to víc, že pár závodů, byl v mých očích opravdu risk, zda je fyzicky vůbec jsem schopen zvládnout. K nájezdu můžu říct jen to co Palin. Víc než 3x tolik co v předchozím roce jsem dal.

3. Co očekáváš v tomto roce?
Letos od sebe neočekávám nic velkého. Chci se kolem hlavně bavit, objet pár závodů V tomto roce se chci účastnit co nejvíce závodů. S těma co loni si porovnávat výsledky. Snad i zlepšení.


4. Jaký závod je pro Tebe vrchol sezóny?

Vrchol sezóny je jednoznačně  SALZKAMEHRGUT  TROPHY. Je to závod, který je úplně o něčem jiném. Je extrémně náročný, který prověří i psychickou stránku závodníka. Velká výzva. A opět musím souhlasit s Palinem, 111hodin s Čájou by bylo myslím jen podtržení naší myšlenky v teamu.  Pomoc dobré věci. Věřím, že když se GOOFY do něčeho pustí, tak to prostě nemůže nedopadnout.

5. Kde hledáš motivaci?
Motivace je pro mne osobně poslední dobou hlavně tabulka kilometrů. V létě pak samozřejmě společné vyjížďky a akce.
Těším se na Vás všechny. Mějte se fajn a ať to jezdí.
 
 
Díky ať vše vyjde jak má..
 
Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter