Bolatická 30 aneb není nad to, se před startem pořádně vytočit!! Tisk E-mail
Pondělí, 13. duben 2015
 Hurá, konečně první závod roku 2015. Ukáže se jestli zimní dřina, Chorvatsko k něčemu bylo. Těšil jsem se týdny dopředu. Přihlášen pod cyklistickým pseudonymem Arredondo, jsem nemohl udělat ostudu. Vše krásně nalajnováno-v 6 hodin do práce, pak zpátky do Opavy, na kole do Bolatic, závod, pohoda atd. Houby-ráno příjezd k Avionu a už z dálky vidím vše špatně. Tady nebudu popisovat pracovní záležitosti, ale snad stačí, že jsem si nechal v 6:30 vzbudit ředitelku centra, pohádal se s ochrankou a nasraný jel zpátky. Odjezd 10:00 od koule-jo, jenže cestáři zastaví cestu v Komárově v sobotu dopoledne. Takže 25 minut v zácpě, hádka s cestářema (pak jsem se modlil, ať už se nezastavím J, příjezd domů 9:58, takže telefon Frankovi dejte mi pět minut.


Vykašlal jsem se na modrý dres, popadl červený a jedu-telefon-Franko-pomalu jedem, docvakneš. Takže hned kalupem od baráku, dojel jsem je před Chlebičovem a jak byl rozjetý a vytočený, tak jsem je přeletěl.

Zpomal pi.., závod je až v Bolaticích!!

Samotný závod probíhal v pohodě, rozpumpovaný z cesty tam. Sem jel své tempo od startu, pomalu se posunoval vpřed a vzdaloval Frankovi J. Pomohlo Velikonoční projetí trati, takže jsem celkem eliminoval mou slabinu ve sjezdech. Kolo poplatně svému rodokmenu šlapalo jako hodinky. Jediné co mně deprimovalo, byli tepy, které od startu skoro neklesly pod 180. V cíli jsem zjistil, že jsem nebyl sám, a že Garmin chytal více pásů najednou. Chybu jsem udělal, až v posledních metrech kde mně předjel krnovský Bradley Wiggins-Karmoš.

Cílem bylo dostat se do 100 a vyjet si první vlnu na příští rok a samo oplatit Frankovi porážku z loňska. Nakonec z toho bylo 99 místo a Franko poražen o 6 minut. Ale první vlaštovka jaro nedělá a uvidíme za 14 dní na Porubajku.

Pak už klasika-pivo, pivo, jágr, pivo, jágr , jágr a spát.

Goofáci byli na Bolaticích vidět. Sešli jsme se tři na trati a pracovně zaneprázdněný Hanys nás podpořil na startu a na trati. váš Palin
 
 
 
< Předch.   Další >
Copyright 2019 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter