Poslední výsledky 2-9.5 Tisk E-mail
Středa, 13. květen 2015
 Ani v těchto dnech jsme se neflákali. Nejdříve den po časovce na Zelenou horu se Hanka postavila na start v Selbu, kde obhajovala vítezství z loňského roku ve své kategorii. I letos se jí to podařilo a tak jí patří velká gratulace. Závod zařadila jako přípravu na její velký závod, kterým je sama velká B7, který měří bezmála 90km v kopcích.
Týden na to jsem se postavil na start Chebské 40, kterou všichni nazývají kořenovkou, protože valná část závodu vede právě přes zmiňované kořeny. Na start jsem si dojel na kole a bral to jako příjemné rozjetí. Po startu nás to hned navede na signálku a žene do prudkého kopce a to i z důvodu, aby se startovní pole natáhlo a při nájezdu na jíž zmiňované kořeny pole bylo trochu roztrhané. Jel jsem tak abych se oproti loňskému roku zlepšil a to se mi nakonec i podařilo.
Dokonce jsem se umístil v kategorii na bedně a to na třetím místě Cool. Co vám jinak budu povídat, do kopců jsem si se skupinkou, co jsem jel, něco nahnal, ale dolů po kořenech si mě zas kluci hezky sjeli a tak to fungovalo až do cíle Wink. Atmosféra závodu je opravdu přátelská a na procvičení techniky je to pěkný závod, který ukázal, že je stále se co učit a učit. Po závodě na vás čeká gulášek a k němu co hrdlo ráčí. Domů už byl plánovaný návrat na kole pohodovým a klidným tempem, který se změnil v malou týmovou časovku, po tom co jeden z bikerů zahlásil, že následující občerstvení je v Nebanicích vzdálených 12km a že tam budeme do deseti minut. Co chybělo abychom to stihli Laughing. Z Nebanic už to nebylo jiné a až do Sokolova se jelo vysoko nad pohodovým tempem, ale v Sokolově pořád byl čas probrat závody nad lahodným mokem.Tongue out
Druhý den se ranní vstávání neslo v duchu. Kam se pojedu si protočit nohy z předchozího dne, kdy přeci jen mok je vhodný na příjemný pokec, ale jako regeneraci je doporučováno max. množství dva, ale ty jsme jaksi o sice malý i nepatrný kousek, ale překročil Wink. O půl desáté telefon od kluků co jeli Chebskou a začali mě přesvědčovat, že Giro, je prostě krásný závod, který vede 20km nahoru a pak sjezd a něco kolem pole a je cíl. Nakonec jsem se nechal, naskočil jsem k nim do auta a po pár km z nich pomalu lezlo, že sice nahoru ano, ale že pak už i ten kořen se tam objevuje, že i ty sjezdy není to jen pustit dolů, ale pořád, že pohoda. Než sem se postavil na start, sem se dozvěděl další skutečnosti ohledně závodu a i to, že kořenovka byla procházka ohledně sjezdů. Hm, říkám si i kořenovka mě dává zabrat tak co bude tohle? Start. Ano první 4km silnice nebo šotolina do kopce a já si jedu a kochám se, ale dobrý předjíždím, ale pak si říkám. Co je tohle? Zařazuji svůj převod ala Ulrich a sotva točím tak abych se překlopil přes kameny či kořeny a ejhle tenhle sklon už nedám neva jdu Wink. Kousek, ale pak už zas jedu sice na těžko, ale jo jedu Wink. Pak to přišlo dolů a ejhle to není jen o tom to pustit, ale technické sjezdy přes výmoly a kořeny a sklon stejný ne-li horší toho co jsem vyšel. Věříte, že už jsem jim nevěřil, že do cíle to bude dle toho, o čem se bavili v autě Wink. Pak v jednom sjezdu jsem si po mé chybě (vycvaknutí) hezky lehnul do borůvčí. Rychle na kolo? Ne vidím sanitu a raději už to seběhnu a pak šup na kolo hurá do kopce sice začíná pršet a je mi zima, ale co nějak už to dojedu. Dojel jsem. O jiných sjezdech, už nepíši, ale ano pěkné byly, ale technika se musela hezky používat a tak těm sjezdařům, které sem do kopců hezky předjel, sem se pak motal Wink. Do cíle jsem dojel jinak celkem zdráv a musím dát klukům za pravdu ano je to hezký závod, ale nahoru a dolů a bez techniky to tedy není. A jak se říká už nikdy více Cool. Proto, když to půjde. Za rok zas na shledanou na Giru Tongue out Jo a abych nezapoměl Díky Luky a Honzo Wink Kdybyste o něčem zas věděli? Jo a kazetu už jsem si vyměnil. Nejsem už nejmladší Wink přeci.

Výsledky
2.5 ½ Marathon Selb
Hanka     2:00:11 Celkově 31/58 Kategorie W40 1/3

8.5 Chebská kořenovka 40km

Ice    1:56:20 Celkově 12/36 Kategorie Master I 3/9

9.5 Persnštejnské Giro 45km

Ice    2:29:57 Celkově 42/111 Kategorie M40 12/30 
 
 
< Předch.   Další >
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter