… zase ten Král (Klatovy 2015) + Výsledky Tisk E-mail
Čtvrtek, 04. červen 2015
 Letos jsem se opět těšil na loni absolvovaného Krále Šumavy. Natrénováno bylo (dle mého celkem solidně) a účast Goofy slibovala také velmi dobrý zážitek. Navíc předpověď počasí se jevila jako velmi příznivá. Co víc si přát?
Cesta do Klatov proběhla ve společnosti Bonkieho a Hanyse  (Honzo díky za trpělivost a bezpečnou dopravu tam i zpět) s klasickými zastávkami na jídlo a různými vtípky plynule. Pak už jen společná večeře s ostatními Goofy a cesta do Dlažova, kde jsme byli ubytování u Naďových. I zde patří Michalovým rodičům opravdu velké poděkování za trpělivost a ochotu ubytovat tak velkou skupinu lidí.

 

 
A je tady ráno. Počasí slibuje suchý závod a já cítím šanci na zlepšení proti minulému ročníku. Vyrážíme z Dlažova po vlastní ose do Klatov. Už se těším na předstartovní atmosféru. Vzhledem k počasí dávám návleky na ruce a lehkou bundu do auta.
Na startu paráda, atmosféra plní očekávání a jedemCool. Úskalí tohoto závodu již byla nesčetněkrát vtipně popsána, takže popisovat kořeny a kamení nemusím. Jede se mi parádně, příprava s Icem se vyplácí. Navíc proti loňskému roku je sucho, paráda. Už ani nevím za jak dlouho a kde, jsem zaregistroval temný mrak. Inu co, v předpovědi hlásili drobnou přeháňku. S vědomím průjezdu brody a hlavně přijatelné teplotě si říkám, že to nemusí zase tak vadit.
Chyba !!!
Najednou je to tady. Prudký déšť, teplota dle Garminu padá na 5 – 8 stupňů a cca 75 km do cíle. Utěšuji se tím, že se jedná zřejmě o přeháňku – bohužel nejednalo. Začínám litovat odložených doplňků v autě. Zuby mi drkotají a po těle pocit jako v mrazáku Wink. Ruce jsem měl tak zmrzlé, že jsem měl problémy vůbec řadit. Poprvé jsem se těšil na výjezdy, protože to byly jediné chvíle, kdy jsem se trochu zahřál. Už ani nevím na které občerstvovačce jsem chtěl vše ukončit. Jen zjištění, že do cíle po cestě je to dál než terénem, rozhodlo o mém pokračování v Králi. (… tímto děkuji neznámému pořadateli za motivaci k dojetí  Sealed)

Zase jsem se těšil do Klatov, jen tentokrát ze zcela jiných důvodů než před odjezdem na Krále. Konec dobrý, vše dobré. Dojel jsem!!!
Díky všem Goofy i neGoofy za parádní víkend a Michalovi (Wüstenroot) za záchranu života v cíli formou poskytnuté teplé bundy.
Sovič Wink
 
Pozn.: Obdiv patří všem, kteří projeli nebo neprojeli cílem. To proto, že museli totálně zmrzlí cestu do Klatov stejně absolvovat z kteréhokoliv místa na trati.
 
 
Výsledky:
 
< Předch.   Další >
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter