Goofy motivuje aneb velká sázka o malé pivo… Tisk E-mail
Čtvrtek, 04. červen 2015

 I letos velká skupina Goofy Teamu jela bájeného Krále Šumavy. Co opravdu stojí za zmínku tak je to fakt, že od nejkratších tratí jsme se většina z nás, přesunula na Královskou trať, která měřila 103km. Samotný Král Šumavy vede v krásných šumavských lesích. Patří mezi těžší maratony u nás a letos byl závod zařazen do seriálu závodů Maraton Man Europe, který zvýšil jak jeho prestiž, tak i konkurenci bikerů na startu. Proč Goofy motivuje? Tím, že o svých zážitcích ze závodů vyprávíme velmi poutavě, i delší dobu než jsme jeli ten samotný závod, se ví. To, že nikdo z nás není TOP Elita a tedy je na nás vidět, že ten závod je schopen objet i člověk co nemá tolik najeto.

 Láká i ostatní posluchače si to vyzkoušet. ednou jsme hodili řeč s Romanem, kde jinde než v jeho restauraci Koruna, kde nám chystá krásně čepovanou Plzeň z tanku. Řeč se točila kolem příprav na letošního Krále Šumavy, že nás jako každý rok pojede hodně, že letos jdeme do dlouhé. Roman jako bývalý sportovec má rád výzvy, ale na dlouhou, po nájezdu 300 km a to převážně kochacím tempem ala „přeci si nezpotím Roonyho (Okresní přebor)“, si netroufá. Tak jsme se po dalším tankovém snažili vysvětlit, že jako sportovec nemůže jet dětskou (45km), že 70km určitě dá, ale zážitek je jedině na stovce. Sportovci potřebují jen malinko posunout a to i v podobě sazky a tu při dopíjení tanku nebylo těžké uzavřít. Padlo tedy bájné jelito, kopyto a platí to, že Roman pokud dojede v limitu tedy…. Wink Není předmětem reportu Cool. Zapili jsme to lahodným koktejlem SEMAFOR a sic nebyl jediný, ale sázku jsme si pamatovali všichni. Rada byla, že pokud bude hezky, dojede v pohodě, ale že se může stát, že při nepřízni počasí je závod velmi těžký. Tak mu Král ukázal obě své tváře a to prvních 40km hezky, ale pak průtrž mračen a boj do cíle v limitu a to se mu podařilo. Jak sám už v teplém oblečení a pln dojmů prohlásil „Těžký, ale jsem rád, že jsem vám skočil na špek Wink“ Romane to my taky Cool.  Gratulujeme a výhru si zasloužíš. Zde je vidět, že cíle se mají dávat vyšší, protože i zážitek je o to mnohonásobně větší. Nebudeme už se tu rozepisovat, že díky tomu se nám chystají slevové kartičky do Koruny atd., ale to už je jiný příběh Laughing.


Jak jsme vlastně jeli my?


Mě? Jelo se přesně jak, když jedete nachlazení a trápí vás rýma a bouřka a snížení venkovní teploty mě na morálce moc nepřidalo, ale do cíle jsem promrzlý dojel a oslavu Krále si užil. Dnes, když nemoc pomalu odeznívá. Říkám si s nachlazením raději závody nejezdit, ale nejeďte s takovou partou Wink?

Bonkie jel dlouhou, ale díky zranění z pádu nedojel.

Michal další z dlouhé, zlepšení a co cíle dojel jako druhý Goofy rampouch.

Kapr a Hanys jeli dlouhou a domluvili se, že pojedou spolu, ale Hanys umrzl na 50. km a vzdal. Kapr pak rapidně zrychlil a dojel do cíle 50 minut za Michalem.

Sovič zlepšení od min roku o hodinu a jak se mu jelo, sepsal sám ve svém reportu .

Pak jsme měli dva na 45. km trati a Peťa se zlepšila o půl hodiny a to bylo přesně její přání, ale je vidět, že si mohla přát i hodinu a taky by se jí to podařilo Tongue out a Pak Zdeněk , který měl technické problémy, ale po pomoci Legendy se rozjel a dojeli pak společně do cíle.

 

Se zvoláním Král 2015 je mrtev ať žije Král 2016 Cool

 

FOTOGALERIE

 
< Předch.   Další >
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter