Posle závod přes Salzkou Tisk E-mail
Pondělí, 29. červen 2015
 Plno kilometrů najíždíme i na silničním kole, ale pořádně si neodvážíme postavit na start silničního závodu. Do této soboty až na naše začátky a legendárního Trans Alpu jsme jich opravdu objeli velmi málo. Ve čtvrtek nám zavolal náš kamarád Killi, že pořádá Mistrovství republiky Masters a to závoďáků od 30 let a starší. Řekl jsem mu, že to je hezké, ale ani jeden z nás nemá licenci potřebnou ke startu, ale bylo mi vysvětleno, že je tam kategorie příchozích, že by byl velmi rád za naši účast. Tedy všichni co máme tady silničky, jsme se dohodli, že proč ne, že zkusit si závod na uzavřené silnici, může být dobrá zkušenost.
No za ranního deště jsme si vyzvedli čísla a chipy a dozvěděli jsme se, že startujeme na konci startovního pole. Jeli jsme si domů odpočinout. Na start už jsme dojeli i s tím, že km jsme využili jako rozjetí. Ejhle co vidíme? Kolem sebe vidíme jen naleštěné karbonové speciály. Kam jsme se to dostali ;). Máme přeci jen silničky. Nevadí. Čas nám ukazoval, že už musíme na start. První jsem vyrazil já a 6minut po mě Kapr a minutu po něm Jarda. Prvního jsem viděl Kapra, ten jen na mě zamával. Při míjení Jardy jsem slyšel něco o tom, že mě zaškrtí a to ve smyslu kam, že jsme se to přihlásili ;). V cíli se pak už čekalo jen na nás a prý ať jedem na vyhlášení. Goofy čest jsme uhájili. Na bednu se taky postavili. Všem se líbily naše dresy a my jsme se shodli, že to bylo super, že ale na příští rok by to chtělo alespoň časovkářské nástavce ;). Má to prostě něco do sebe a to min nejste špinaví od bahna ;).

Výsledky:
O pohár města SOKOLOVA 18km silnice

ICE        26:16 CELKOVĚ 32/90 kategorie MP1 1/6
Kapr      29:45 CELKOVĚ 68/90 kategorie MP1 6/6
Jarda     35:14 CELKOVĚ 86/90 kategorie MP2 4/4
 
 
Další >
Copyright 2022 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter