Výsledky 2007 Tisk E-mail
Pondělí, 07. duben 2008


16.12. - Košumberský pohár - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:51,46 1/9  
Zbyněk
Masters 40C
0:53,59 1/19  
Staňa
Masters 40C - 2 kola
13/19
 
Jirka
Masters 40C - 2 kola
14/19
 

 

 

 

 

 

 

2.12. - Hradec Králové - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyněk
Masters 40C
  1/11  
Staňa
Masters 40C   6/11
 
Jirka
Masters 40C   9/11
 

 

 

 

 

1.12. - MČR - cyklokros Kolín

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30   2/15  
Zbyněk
Masters 40C
  3/23  
Staňa
Masters 40C   13/23
 
Jirka
Masters 40C   20/23
 

 

 

 

 

 

24.11. - Náměšť - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:51,19 1/7  
Zbyněk
Masters 40C
0:54,29 4/19  
Jirka
Masters 40C - kolo
14/19  

 

 

 

 

10.11. - Goofy Krnov - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:45,30 1/18  
Zbyněk
Masters 40C
0:48,44 3/15  
Staňa
Masters 40C 0:48,10
-1kolo  8/15  
Jirka
Masters 40C 0:48,50 -1 kolo 13/15  

 

 

 

 

 

1.11. - Košumberk - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:39,22 1/14  
Zbyněk
Masters 40C
0:40,18 2/23  
Staňa
Masters 40C 0:46,00
16/23  
Jirka
Masters 40C 0:44,57 15/23  

 

 

 

 

 

28.10. - Polička - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:51,04 2/12
 
Zbyněk
Masters 40C
0:43,06 4/20  
Jirka
Masters 40C 0:50,35 15/20  

 

 

 

 

20.10. - Ostrava - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:46,23 1/9  
Zbyněk
Masters 40C
0:47,40 1/13  
Jirka
Masters 40C 0:48,10 -1 kolo 8/113  

 

 

 

 

 

14.10. - Krnov - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:43,44 1/10  
Zbyněk
Masters 40C
0:45,06 1/17  
Staňa
Masters 40C 0:45,57 2/17  
Jirka
Masters 40C 0:44,15 -1 kolo 9/17  

 

 

 

 

 

13.10. - Jesenický Surovec - MTB

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Kily
Muži do 40
    Nedojel 

 

 

 

 

13.10. - Noa Author Cup - MTB 

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Honza
Muži do 50
2:37,59 92/505 506/20521 
Icesen
Muži do 60 3:18,40 129/229  1528/2521

 

 



7.10. - Bike and Run - Wels

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Ice a Armin
Muži 50-60
1:12,41 2/2
16/47 
Icesen a Burda
Muži 81-90
1:39,18 7/7
 46/47

 

 

 

 

 

7.10. - Oderský pohár - cyklokros

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Zbyňa
Masters 30 0:38,12
12/12
 
Zbyněk
Masters 40C
0:47,11
3/16
 
Staňa
Masters 40C 0:42,10
-1kolo  6/16
 
Jirka
Masters 40C 0:47,59
-1 kolo 13/16
 

 

 

 

 

 

 6.10. - Trutnov 50 - KPŽ

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete
Muži 20-29
2:14,04
26/121
115/667
 Zdeněk
Muži 40-49
2:39,33
60/122
329/677

 

 


30.9.KC Košumberk - cyklokros

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyněk Masters 40
0:41,42
1/20
 
 Staňa Masters 40C 0:43,39
8/20
 
 Jirka Masters 40C 0:39,54
-1kolo 15/20
 

 

 

 

 

 29.9. - Oderská Mlýnice

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk
 Muži 40-49 2:50,59
35/210
261/967

 


 

23.9. - Kikovy Vrchy 76 km

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Pete Muži P1
2:07,00
11/17
29/51

 

 

 

22.9. - Archa Marathon Brdy 45 km

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk
 Muži 40-49
1:52:02
16/77
82/377

 

 

22.9. - Stadinger XC

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Ice Muži nad 90 kg
0:45,44
2/10
32/50

 

 

 

15.9. - Pražská 50

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Pete
 Muži A 1:52,02
15/131
24/545

 

 


15.9. - Přejezdy Desné - Jesenický Šnek

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Staňa
 Muži C
1:11,23
2/10
15/58
 Zdeněk
 Muži C 1:15:31
4/10
27/58
 Jirka
 Muži C 1:17,34
8/10
45/58
 Niky
 Ženy
0:58,54
5/9
5/9

 

 

 

 

 

8.9. - Král Šumavy 250 km

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Pete
 Muži do 40 let
9:46,33
46/118
69/201

 

 

 

8.9. - Skřítek-Jesenický Šnek

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Jirka
 Muži C
0:31,47
17/22
50/77

 

 

 

 25.8. - Moravský Bike marathon -Leština

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Niky 50 km
 Ženy
2:56,38
17/28
334/446
 Jirka 80 km
 Muži C
4:16,08
26/39 99/138

 

 


25.8. - Ježník-Jesenický Šnek

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Staňa  Muži C  1:15:33  1/9
6/52
 Zbyňa  Muži B
 1:22,53 -1kolo 10/12
 27/52
 Susedka  Muži B  1:22,59 -1kolo 11/12  28/52

 

 

 

 

5.8. - Na Roudný-Jesenický Šnek

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Model  Muži C
 0:25,23 13/17  41/80

 

 

 

  29.7. - Železný drak-Jesenický šnek

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Staňa  Muži C
3:31,12
16/25
95/142
 Gábina
 Ženy
3:38,28
5/10
105/142

 

 


23.-28.7. - MTB Challenge 6 etap

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
Pete a Ice
Man
25:57,43
34/140
41/228
Zdeněk a Jirka
Masters
31:23,57
15/28
119/228

 

 


14.7. - Karpatský Vlk-Bratislava

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Ice M 19-40
 1:26,19 7/131  12/233

 

 

 

1.7. - Mistrovství Evropy Masters-Žďár nad Sázavou

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa M 1
 2:46:562 4/34  

 

 

 

29.6. - Mistrovství Evropy Masters-Žďár nad Sázavou

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyněk M 6
 2:08,50  3/48  

 

 

 

28.6. - Jamajka prix-Jesenický Šnek

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Staňa  Muži C  1:12,12  1/6
11/40
 Zdeněk  Muži C 2:04,09 3/6
26/40 

 

 


Běleč - Mistoství ČR v silničním závodě

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži A   nedojel /defekt  
 Zbyněk  Muži C  2:04,09 12/46  

 

 

 

 

24.6. - Jedenácka-Jesenický Šnek

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Martin  Muži A 1:18,55 1/16 2/66
 Staňa
 Muži C
1:24,15
3/11
16/66
 Gábina  Ženy
1:27:39
1/6
44/66
 Zdeněk
 Muži C
1:29,36
7/11
46/66

 

 

 

 

23.6. - Úpice Jestřebí hory - Mistrovství ČR v marathonu 58 a 103 km

 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži MH  5:31,16 29/79  110/339 
 Ice  Muži 30-39  5:33,57  31/114  114/339
 Icesen  Muži 50+ krátká
 4:15,29  14/17  275/359
 Miki  Muži 40-49
 4:33,44  46/55  295/359

 

 

 

 

 

 

 17.6. - Budočí časovka - JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Staňa  Muži C  26:25 2/17 15/65 
 Model  Muži A  27:02  8/14  25/65

 

 

 

 

 10.6. - Berounský MTB marathon - 38 a  78 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Icesen  Muži do 60 krátká 2:03,50  21/41  215/361 
 Monika  Ženy do 40 krátká
 2:21,59  34/52  297/361
 Kulich  Muži do 40 krátká  2:40,41  80/90  334/361
 Kily  Muži do 40
 4:20,43  59/71  140/173
 Seno  Muži do 30
 4:44,38  40/42  157/173
 Miki  Muži do 50
   Nedojel pro únavu
 
 Ice  Muži do 40
   Nedojel praský rám
 

 

 

 

 

 

 

 

 9.6. - BVV Brněnské kritérium - Moravský pohár silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyněk  Muži D
   2/15  

 

 

 

 

 7-10.6. - MTB Trophy Beskidi

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži 2  16:05,21 35/90  63/257 
 Jirka  Muži 4  21:02,57 30/43
 187/257

 

 

 

 

 3.6. - Top-Six Alpentour MTB-Marathon Kleinlobming 38 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Ice  Muži AK1  2:53,54 20/32  90/172 

 

 

 

 2.6. -  Silniční Sudety 170 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  DM 19
 5:11,06  15/28  77/144

 

 

 

 

 2.6. -  Napříč Jeseníky - JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Martin  Muži A 1:16,53l
 1/12 1/87 
 Susedka  Muži B
 1:22.00  4/13  23/87
 Bonkie  Muži B
 1:26,52  9/13  50/87
 Zdeněk  Muži C
 1:28,14  10/19  57/87
 Jirka  Muži C
 1:37,42  16/19  77/87
 Gabina  Ženy  1:31,22  4/9  66/87

 

 

 

 

 

 

 2.6. -  Dubenec u Dvora králové - Extraliga silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži A 2:16,03
2/25   
   Muži C
 1:55,30  3/30  

 

 

 

 27.5. -  Časovka na Skřítek - Moravský pohár

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži B   4/41   
 Zbyněk  Muži D
   1/36  

 

 

 

 26.5. - Na Kubitárně - JŠ MTB

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk  Muži C   6/9  38/52 
 Jirka  Muži C
   7/9  48/52

 

 

 

 26.5. -  Král Šumavy - MTB 70 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Kily  Muži MK1 5:41,10
761/986  1080/1636 

 

 

 26.5. -  Vorchdorf - běh 6,1 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Hanka  Ženy W 30 31:42
6/9   

 

 

 20.5. -  Okolo pastvinské přehrady - Moravský pohár silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži B   1/28   
 Martin  Muži A
   1/22  

 

 

 

 19.5. -  Silesia MTB marathon 55 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk  Muži CK 2:55,54 9/113  86/612 
 Jirka  Muži CK
 3:16,46  34/113  203/612

 

 

 

 

 19.5. -  Trans  Brdy 62 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži 30 3:00,09
 35/118 67/512 

 

 

 

 13.5. -  Tour de Čupek - Slezký pohár silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk  Muži C l
6/23   
 Jirka  Muži C
   17/23  

 

 

 

 

 13.5. -  Okolo Úsova - Moravský pohár silnice 

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži B    2/36  
 Susedka  Muži B
   23/36  
 Zbyněk  Muži D
   2/31  

 

 

 

 

 

 12.5. -  Malevil cup 102 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži 30 nedokončil
   

 

 

 

 6.5. -  Zlínké okruhy - Moravský pohár silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyňa  Muži B    1/29  
 Zbyněk  Muži D
   1/22  

 

 

 

 

  6.5. -  Hradecká desítka - Inline

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Niky  Ženy 26:47  5/18  75/137

 

 

 

 5.5. -  Author Šela MTB marathon - Junior 52 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zdeněk  Muži B 52 2:39,53  9/102  96/694

 

 

 

 5.5. -  Ebensee- Časovka silnice 12,5 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Ice  Muži U 40 23:26
 21/42  59/120

 

 

 

 1.5. -  Vidnavá- JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Martin  Muži A
 1:34,59  1/19  4/82
 Zbyńa  Muži B  1:34,59  1/20  3/82
 Model  Muži A  1:36,40 10/19 28/82 
 Staňa  Muži C
 1:36,40  5/14  34/82
 Susedka  Muži B  1:35,22  6/20  18/82
 Zbyněk  Muži D
 1:34,59  1/10  1/82
 Gábina  Ženy nedojela
   

 

 

 

 

 

 

 

 28.4. -  Olomoucké okruhy- Moravský pohár silnice 53 a 79 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyńa  Muži B  2:12,22  1/45  1/45
 Zbyněk  Muži D
 1:33,00  1/40  1/40

 

 

 

 

 22.4. - Českolipský MTB Fiege marathon 45 km

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži A  2:03,11  20/59  45/208

 

 

 

 22.4. -  Velká cena Trispolu- JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyńa  Muži B  1:14,07  1/19  1/90
 Model  Muži A  1:19,50 13/18
38/90 
 Staňa  Muži C
 1:18,18  5/13  34/90
 Zdeněk  Muži C
 1:20,29  8/13  64/90
 Zbyněk  Muži D
 1:16,00  1/9  21/90
 Gábina  Ženy  1:14,57  1/10  1/10

 

 

 

 

 

 

 

 14.4. -  Opavská jarni pohoda- JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyńa  Muži B  1:27,23  2/25  10/84
 Susedka  Muži B
 nedojel    
 Staňa  Muži C
 1:31,46  6/15  42/84
 Zdeněk  Muži C
 nedojel    
 Zbyněk  Muži D
 1:28,19  1/7  27/84
 Gábina  Ženy  51:21  1/10  1/10

 

 

 

 

 

 

 

 20.1. -  Opavská jarni pohoda- JŠ silnice

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyńa  Muži B  1:27,23  2/25  10/84
 Susedka  Muži B
 nedojel    
 Staňa  Muži C
 1:31,46  6/15  42/84
 Zdeněk  Muži C
 nedojel    
 Zbyněk  Muži D
 1:28,19  1/7  27/84
 Gábina  Ženy  51:21  1/10  1/10

 

 

 

 

 

 

 

 17.2. -  Pražská MTB 50

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Pete  Muži A
1:38,46
 16/62  26/190

 

 

 

 20.1. -  MS cyklokrosu Masters- Belgie-Mol

 Jméno  Kategorie  Čas Pořadí v kategorii
Pořadí celkem
 Zbyněk st.
 55-59  30mim+kolo  2/27  

 

 

 
Copyright 2018 Team GOOFY.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter